نمایش پست تنها
قدیمی 11-02-2010, 11:30 AM   #312
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pirooz نمایش پست ها
ممنون بابت پاسخ سریعتون.
حقیقتش یک نفر گفته راکت قبلی نادال هست به مبلغ 120000 تومن. اما من نمیدونم راکت قبلی نادال چی بوده. گفته شبیه جدیدشه aeropro drive اما رنگش کمی فرق داره اگرچه زرده و 300 گرم. شما میدونید راکت قبلی نادال چی بوده؟
مسئله اینه که راکت خودم رو 80000 تومن خریدم و بعضی وقتها احساس می کنم از نظر کیفیت خیلی کم میاره. به همین دلیل به فکر راکت دست دوم رسیدم. در واقع حق انتخابم بین راکت دست دوم با کیفیت یا نو کم کیفیته. ممنون میشم اگه باز راهنمایی کنید.
از بین ویلسون ها مدل kblade میدونید چنده؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pirooz نمایش پست ها
ممنون. من بیشتر ضرباتم اسپینه. و زه هم زیاد پاره می کنم. یه زه که 2 ماه پیش انداخته بودم پاره شد. حالا دقیقا بگم چه جور زهی برام ببندند؟ کنترل رو چه جوری تشخیص بدم یا قدرت رو. یعنی وقتی راکت رو می بینم چه جوری بفهمم قدرتش چقدره یا کنترلش؟ در ضمن اگر خواستم دست دوم بخرم به چه نکاتی دقت کنم؟ ببخشید خیلی سوال می پرسم

این راکتی که دوستمون رابینسون معرفی کردن از نظر قیمت، کنترل و قدرت راکت خیلی خوبیه و چیزی از سری BLX کم نداره منم یکیش رو دارم و راضی هم هستم، نکته ی جالب هم کاهش قیمت مناسبش هست که تا پارسال 210 بود ولی الان دور و بر 100-125 هستش.

تشخیص کنترل و قدرت رو باید با راکت توپ بزنی تا خوب متوجه بشی ولی کسی که چند سال بازی کنه با در دست گرفتن راکت میتونه این ها رو تشخیص بده... ویلسون K Blade هم بنظرم خوبه هر چند بعید میدونم قیمتش اینی باشه که دوستمون گفتن چون آخرین باری که قیمت کردم همین تابستون میداد 215 تومن ولی باز شما پیگیری کن شاید ارزون شده باشه؟

در مورد راکت قبلی رافا هم بیشتر طرحش عوض شده و وزن، هد سایز و بقیه ی مشخصات همون راکت قبلیه. مال خود رافا هم که Paintjob شدس وگرنه همون راکت قبلیشه... ولی اینکه 120 تومن شده باشه بعید بنظر میرسه و فک کنم راکت مشخصات پائین که برای Juniors هست رو میخواد بهتون بده؟!

حق انتخاب شما هم حتی با بودجه ی 100-150 تومن میتونه بین دست دوم کم کیفیت و نوی با کیفیت باشه چون سری کی فکتور همچنان در سطوح پائینتر ATP نظیر فیوچرز ها و چلنجر ها مورد استفاده هست و هنوز از دور خارج نشدن
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: