نمایش پست تنها
قدیمی 10-13-2010, 07:19 PM   #55
aidintennis
Roger's Fan

آواتار aidintennis

پستها: 89
سپاس: 28
در 87 پست 675 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-جوکوویچ-گونزالز-ورداسکو از نادال هم متنفر نیستم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
رافا دست راسته همون اول هم که تنیسو شروع کرد با دست راست بازی میکرد ولی این استعداد رو داشت که با دو دستش بتونه بازی کنه یعنی هم راست و هم چپ من یه کلیپ داشتم ازش، 8 ساله بود با دست راست بازی میکرد از دیشب هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم.

یادمه یه بار الجزیره با تونی مصاحبه کرد بهشون گفت که رافا با هر دوتا دستش میتونست بازی کنه ولی از سن 12 یا 10 (یادم نمیاد) مجبورش کردم که چپش فورهند باشه تا بتونه موقع سرویس با دست راست toss بهتری داشته باشه. یه تنیسور قبل از اپن ارا هم اینطوری بود یادم نمیاد اسمش چی بود میگردم پیدا میکنم اونم با هردوتا دستش میتونست بازی کنه

اونایی که شما مثال زدید مثلا با دست چپ میخورن یا با راست تنیس بازی میکنن اونا ذاتا اینجورین مثل پسر عمم که با چپ مینویسه ولی با راست فوتبال بازی میکنه ولی همینطور که توی این کلیپ هم تونی توضیح میده رافا ذاتا اینجوری نبود و با هردوتا بازی میکرد که بعدش مجبورش کرد که با چپ بازی کنه

توی این کلیپ ازش سوال میکنن یادت میاد کی اولین بار با چپ بازی کردی خوب اگه ذاتا اینجوری بود که ازش اینو نمیپرسیدن که تونی جواب میده اولین باری که یه تونمنت رو با چپ بازی کرد خیلی براش مشکل بود
اون تنیسور اسمش توماس ماستر هستش که بهد از تصادف رانندگی اش مجبور می شه با دست چپ بازی کنه که اتفاقا دورانی که با دست چپ بازی می کرده موفق تر بوده.
aidintennis آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aidintennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: