نمایش پست تنها
قدیمی 09-28-2010, 03:04 PM   #36
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها

چه تحلیل جالبی!!! از این به بعد هرکی راجر رو ببره یه قهرمانی اسلم بزارن تو کارنامش آخه به اندازه بردن گرند اسلم می ارزه ولی یادتون باشه 14 تاشو هم به رافا بدین

یعنی واقعا کسی که 6 بازی میبره میرسه فینال بعد میگه چون من راجر رو بردم دیگه قهرمانی برام مهم نیست؟ بزار از رافا ببازم؟ بابا حتی تنیسورای ایرانی تو فیوچرز اینجوری فکر نمیکنن چه برسه به نفر پنجم دنیا

5 سال قبل رافا تو رولند راجر رو تو نیمه نهایی برد و بعد تو فینال قهرمان شد اون موقع چی؟ 5 بار هم راجر رو تو فینال گرند اسلم تا الان برده شما میگی وگرنه نادال به این راحتی قهرمان نمیشد یعنی اگه رافا به فدرر میخورد میباخت!!! در صورتیکه نادال 6بار توی گرند راجر رو برده در مقابل 2 برد فدرر که هر دوتاش هم تو ویمبلدون بود خود من دوست دارم فدرر همیشه تو فینال گرند به رافا بخوره چون رافا به راحتی میتونه ببره، خیلی هم دوست داشتم نوواک رو ببره چون یقین داشتم اگه برسه فینال رافا میبره

من تعجب میکنم از کی بردن 16تا گرند اسلم برابر شده با بهترین تنیسور تاریخ؟ پس چرا موقعی که رکورد هنوز دست پیت بود کسی از راجریا نیومد بگه چون 14 تا برده بهترین تاریخه؟ اون موقع وقتی میپرسیدی چرا بهترین تاریخه میگفتن فلانی و فلان کس گفته پس بهترینه!!!! ولی الان بهونه 16تا گرند رو دارن حالا اگه رکورد مسترزا دستش بود میگفتن بهترینه چون رکورد مسترزا دستشه!!!

بهرحال یادتون باشه از نظر راجریا بهترین تاریخ کسیه که رکورد گرند اسلما دستش باشه وقتی رافا رکوردو شکوند حرفتونو عوض نکنید
حرفی که من زدم تمثیل بود،یعنی اون تنیس بازا وقتی توی گرند اسلم رکورددار تاریخ تنیس رو میبرن زیادی ذوق زده میشن و دیگه اون انگیزه رو تو بازیهای بعدی ندارن.وگرنه با بردن راجر که کاپ قهرمانی نمیدن.

خودت قضاوت کن:
سودرلینگ کی در مقابل نادال اون سرویسای وحشتناک و بدون خطای بازی با فدرر رو زد؟
یا توماس بردیچ کی بازی بدون نقص مقابل راجر رو جلو نادال تکرار کرد؟( هرچند راجر مصدوم بود)
یا همینطور جوکوویچ که اثری از فورهندهای زیباش( و به قول خودش چشم بسته و با تمام وجود) رو تو بازی فینال ندیدیم

اون حرفی هم که شما میزنید مربوط به پنج سال پیشه که راجر هنوز این رکورد عالی رو نداشت.

البته منکر شایستگی های رافا نیستیم که الحق انگیزش واسه برد همیشه زبانزده و میتونه الگویی واسه همه باشه.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: