نمایش پست تنها
قدیمی 09-16-2010, 07:48 AM   #3
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
يك ورزشكار زن را انتخاب كنيد
نادال: من بهترين ورزشكار اسپانيا نيستم
خبرگزاري فارس: قهرمان تنيس جهان گفت: با توجه به پتانسيل بالاي ورزش اسپانيا بسيار گستاخانه است اگر بگويم بهترين ورزشكار اسپانيا هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رافائل نادال كه به رغم مصدوميت شديد در بازو و پاي راست پس از دو سال تلاش بي وقفه و عجيب بار ديگر به رتبه اول تنيس جهان بازگشته، در آستانه انتخاب بهترين ورزشكار سال اسپانيا اظهار داشت: در فوتبال قهرمان جهان شده‌ايم، در اتومبيل‌راني آلونسو را داريم، پل گاسول در بسكتبال افتخار اسپانيا محسوب مي‌شود، در ورزش‌هاي زمستاني درخششي تاريخي رقم خورده و اسپانيا به وسيله ورزش به جهان معرفي شده است، در چنين شرايطي هرگز به خود اجازه نمي‌دهم حتي براي يك لحظه به عنوان بهترين ورزشكار كشور معرفي شوم.
وي افزود: قهرماني در بيش از 14 جايزه بزرگ جهان كار كوچكي نيست اما در مقايسه يا كار بزرگي كه ساير هموطنان من در رشته‌هاي ديگر انجام داده‌اند هيچ ارزشي ندارد و از مقامات برگزار كننده چننين مراسمي مي‌خواهم به احترام بانوان ورزشكار اسپانيا اين ورزشكار سال حتما يك خانم باشد.
پس از دو سال؟ تا اونجا که من یادم میاد رافا بعد از ویمبلدون 2009 از رنک 1 اومد پائین قبل از ویمبلدون 2010 اومد دوباره یک، دو سال شد؟
بازو؟ بازوش هم پارسال مصدوم بود؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: