نمایش پست تنها
قدیمی 09-15-2010, 11:14 PM   #1
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض نادال: من بهترين ورزشكار اسپانيا نيستم

يك ورزشكار زن را انتخاب كنيد
نادال: من بهترين ورزشكار اسپانيا نيستم
خبرگزاري فارس: قهرمان تنيس جهان گفت: با توجه به پتانسيل بالاي ورزش اسپانيا بسيار گستاخانه است اگر بگويم بهترين ورزشكار اسپانيا هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رافائل نادال كه به رغم مصدوميت شديد در بازو و پاي راست پس از دو سال تلاش بي وقفه و عجيب بار ديگر به رتبه اول تنيس جهان بازگشته، در آستانه انتخاب بهترين ورزشكار سال اسپانيا اظهار داشت: در فوتبال قهرمان جهان شده‌ايم، در اتومبيل‌راني آلونسو را داريم، پل گاسول در بسكتبال افتخار اسپانيا محسوب مي‌شود، در ورزش‌هاي زمستاني درخششي تاريخي رقم خورده و اسپانيا به وسيله ورزش به جهان معرفي شده است، در چنين شرايطي هرگز به خود اجازه نمي‌دهم حتي براي يك لحظه به عنوان بهترين ورزشكار كشور معرفي شوم.
وي افزود: قهرماني در بيش از 14 جايزه بزرگ جهان كار كوچكي نيست اما در مقايسه يا كار بزرگي كه ساير هموطنان من در رشته‌هاي ديگر انجام داده‌اند هيچ ارزشي ندارد و از مقامات برگزار كننده چننين مراسمي مي‌خواهم به احترام بانوان ورزشكار اسپانيا اين ورزشكار سال حتما يك خانم باشد.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: