نمایش پست تنها
قدیمی 09-06-2010, 11:47 AM   #362
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
نادال بهترين فرصت رو داره برا رسيدن به فينال و بعدش قهرماني!!!!

با حذف موري راه براش هموار شد.
اون اسپانيايي ها از قبل بهش باختن و ميمونه واورينكا و كوئري و يو‍ژني كه اينا هم مال اين حرفا نيستن!!!!!

به نظر من توي قرعه كشي قرعه نادال از همه راحت تر بود!!!

كلا بازي هاي سخت مال اونور جدوله!!!!!
درود، دوست عزیز گفته باشم بحث در مورد قرعه رو خودتون شروع کردید!
اولا که قرعه ی رافا سخت ترین بود قبل شروع بازی ها! من خجالت میکشم گاباشویلی رو با دابول، کابول حالا هر چی مقایسه کنم و همچنین ایستومین را با بک!
بازیا شروع نشده رافا به یه حریف تخس خورده بود!
دابول و بک در حد یه حریف تمرینی بودن!
متیو در حد یه حریف دور اولی بود، البته از حق نگذریم راجر عملکرد بسیار خوبی تو اون بازی داشت!
ملزر هم یه حریف از پیش باختس کمااینکه تو ویمبلدون به اثبات رسونده !
راجر بازیای سختش از یکچهارمه! که این طبیعیه
ورداسکو یا دو تا داوود فرقی نمکینه هر سه بازیکن خطرناکین و ورداسکو و داوود(فرر) نشون دادن که میتونن پا به پا بازی کنن! مخصوصا این داوود که از بیس لاین سگ جونه!
اگه منظورتون نیمه نهاییه که موری حذف شده، خوب تنیس هست و غیرقابل پیش بینی ! ولی از کجا مطمئنید که موری میتونست سم کوئری رو با ساپورت آمریکاییا ببره ، خود کوئری و واورینکا حریف سختی برا نیمه نهایی اند!
در مورد سختی اونور جدول هم باهاتون موافقم قرعه جوکر خیلی سخته! ملزر کجا و فیش کجا؟!!!

ویرایش توسط Rafa : 09-06-2010 در ساعت 11:54 AM
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: