نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2010, 02:58 PM   #220
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

همونطور که حدس می زدم فدرر با اقتدار قهرمان این مسترز شد. به همه ی هوادارای خوبش تبریک عرض می کنم. واقعاً بازی فدرر، پس از ویمبی و استخدام مربی کهنه کار جدیدش، جون تازه ای گرفته و من در این تورنمنت خیلی ضربات و استراتژی های جدید از فدرر دیدم که از مرور تمرین های کارساز و همچنین نبوغ همیشگی سرشار و آمادگی مثال زدنی ش سرچشمه می گیره.

با توجه به افت اکثر متخصصان هارد کورت
و اوج گرفتن مقتدرانه ی فدرر من پیش بینی می کنم یو اس اوپن امسال رو فدرر خواهد برد! گرچه به عنوان یه عاشق رافا، باورش برام خیلی سخته اما عملکرد ضعیف اکثر تنیسورهای متخصص هارد کورت در این مدت، این واقعیت تلخ رو برام ترسیم کرده!

اما در مورد ماردی فیش، خیلی دلم براش سوخت، چون ::من:: می دونم که از ابتدای این فصل، با رنک حدود ،100 چه زحمت طاقت فرسایی رو متحمل شد تا به این مرحله رسید. از مسابقات کوئینز انگلستان استارت موفقیت های
امسال ماردی در بخش انفرادی زده شد و بعد از حضور در فینال اونجا، در دو تورنمنت آتلانتا و نیوپورت قهرمان شد و در این بین در بخش دوبل هم، توفیق در خور توجهی داشت، به خصوص در کسب قهرمانی تورنمنت سن خوزه و علی الخصوص بازی های 500 امتیازی واشینگتن.

یعنی برای یه بازیکن که رده اش نزدیک 100 شده بود، این عملکرد در سال 2010 فوق تصور بوده و هست و ایکاش جوانمردی در تنیس معنا می داشت [فدرر بهش رحم می کرد] تا موفقیت های ماردی با قهرمانی اولین مسترز در طول عمر ورزشیش تکمیل می شد، اما چه می شه کرد که آماده ترین تنیسور هارد کورت به پستش خورد. صد افسوس...

معلوم نيست راجر چي به حال و روزت اورده كه اين حرفا رو ميزني!!!!اين حرفا از شما بعيده و در شان شما نيست!!!!من فكر ديگه اي راجب شما ميكردم!!!!مگه تو دنياي حرفه اي تنيس كسي به كس ديگه رحم ميكنه!!!!!متخصصاي هارد اماده نبودن!!!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: