نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2010, 10:32 AM   #211
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

PowerVu انقدر صغری کبری چیدن نداره که. من فقط گفتم این حرفی که یک نفر باید برای جوانمردی به یکی ببازه غلطه.

نقل قول:
شما نمی دونی ماردی فیش خودش رو با چه «جون کندنی» به این مرحله رسونده چون به بقیه ی بازیکن ها که توجه ندارین
از کجا می دانید . . . . شما همیشه انقدر راحت درباره دیگران اضهار نظر می کنین؟
نقل قول:
فقط منتظر می مونین تا فدرر به میدان بره و تصورتون این هست که همه تنیسورها مثل فدرر همیشه در حال استراحت هستند.
بازم بالایی
نقل قول:
اما اگر اون مطلب رو خوب می خوندین
شما پست من رو خوب نخوندین !
نقل قول:
ما حق نداریم تلاش و زحمت یه تنیسور رقیب فدرر رو بستاییم؟
شما از فیش تمجید نکردین بلکه گفتین ای کاش فدرر جوانمرد بود و می باخت!
نقل قول:
شما نترس! اون جام و اون مقام حدود چند ساعت پیش به فدرر رسیده و اگر سنگ از آسمون هم بباره دیگه کس دیگری نمی تونه مالک اون جام و اون پول هنگفت Prize Money و هدیه های مالی اسپانسرهای متمولی مثل Olympus بشه. همه ش رسید به فدرر شما که تو عمرش تا حالا هیچ مقام و جایزه ای نبرده و در حسرت این یکی بود که شما براش سینه چاک کردین که نکنه کسی ازش پس بگیره! من به شما تضمین کتبی می دم. مطمئن باشید این جام مال فدرر شده!
نگران نباش من نمی ترسم! راستی همه طرفداران نادال مثل شما فقط بلدن استهزا کنن؟ (البته که نه!)
نقل قول:
شما فقط مو به مو نوشته ها رو می گردین ببینین کدوم کلمه ش رو می شه بهش گیر بدین اون رو در می آرین! مهم نیست که یه طومار مطلب دیگه نوشته شده باشه. فقط دنبال این جور چیزها هستین.
لطفا از ذهن من حکم صادر نکنین!
نقل قول:
ببینین می شه از این موضوع هم یه دعوا درست کنین و کفن بپوشین برای فدرر؟!
شما اصلا حرف من رو تفهمیدی. اصلا فدرر به جهنم. من دارم می گم حرف بی ربط زدین. به فدرر و نادال هم ربطی نداره

*/ در ضمن هر جوابی به این پست داده بشه من دیگه این ماجرا رو دنبال نمی کنم. بابت این دو پستم از همه عذر میخوام. والسلام /*
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: