نمایش پست تنها
قدیمی 08-21-2010, 02:12 PM   #127
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها

بگداتیس عالی سرویس زد، مخصوصا شرایط حساس! اونجاهایی که رافا کلی بریک پوینت داشت ولی عاجز بود از کانورتشون! دیسایدینگ ست 40-15 4-3 رافا جلو بود و من امیدوار بودم به برد بازی که لامصب بگ هر دو رو نجات داد! 18 تا ایس ! اینم واسه خودش بیگ سوری بوده ها!
چی بگم؟! بکهند که به ایزد منان شتافته! یعنی اینقدر بکهند رافا رو ضعیف ندیده بودم!در مقابل بگ به خوبی بکهند میزد و به خوبی این مسأله رو میدونست و کلید کرده بود به بکهند رافا و بعد 4 5 رالی رافا رو مجبور میکرد به کوبیدن توپ به در و دیوار!
قربونش برم با اینکه فرهند وینرآور بود ولی بخش اعظم خطاهای رافا هم رو فرهندش بود!رافا! اولترا که نیستی اینقد خطا کنی! نمیدونم درست میگم یا نه؟!!! رافا چند بار خواست که تیک د بال ارلی کنه که شدیدا ناموفق بود! آخه عزیز من اون جای دابل فالت کردنه! میدونم که تحت فشار بودی ولی باز باید با احتیاط میزدی .
یه چیزی، بهتر نبود رافا پسیو بازی کنه؟! بگ هم زیاد اگرسیو نبود و تو رالی ها به قصد وینر ضربات چندانی نمیزد!
با این وجود، نتیجه ی نزدیکی بود و فقط برنده و بازنده 2 گیم اختلاف داشتند، در حالی که تفاضل خطاهای رافا و بگ خودش 3 4 گیم میشد! کاش توتال پوینتا رو هم نشون میدادن!
بله به قول رابی اگر قبل از بازی به من می گفتید که Baghdatis به این خوبی سرویس خواهد زد من به شما می گفتم:
You`re on drugs
بله Baghdatis از بکهند Solid ی برخورداره و در واقع بال قویترش هم هست و جزو اندسته از بازیکنانیست که Take the ball early می کند و به راحتی و با قدرت می تواند از ان سمت Down the line برود که سلاح خوبی در برابر چپ دستان محسوب می شود. همچنین در برابر فرهندهای Cross Court چپ دستان دوام می اورد.
بله درست میگید Nadal هنگامی که سعی می کند Aggressive بازی کند بدتر بازی می کند همانطور که در بازی دیشب خودش هم انگار فهمید و سرویس دومها رو مانند قبل از چندین متر پشت Baseline سعی می کرد Return کنه.
علتش هم اینه که تمام عمرش دفاعی و Passive بازی کرده و حالا یکباره تغییر سبک براش سخته.
Total Points Won
Nadal 87 ; Baghdatis 97
چقدر خوب نوشتید ( یه لحظه واقعا حس کردم دارم نظر یه کارشناس رو در یک فروم خارجی می خونم ) دوست عزیز
ای کاش سایر هواداران بازیکنان هم به دقت شما بازیها رو می دیدند و با تعصب کورکورانه تنیس رو دنبال نمی کردند.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: