نمایش پست تنها
قدیمی 08-07-2010, 02:26 AM   #15
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

خیلی خوشحال شدم که این اتفاق می افته! حالا چه قصد اونا کسب آمادگی باشه و یا تشکیل دادن یک تیم دوبل و ادامه اون، به نظر من این کار صد در صد درست رافا و نواک به محبوب تر شدن تنیس دوبل کمک بسیاری می کنه.

خیلی از مهارت هایی که در تنیس انفرادی اجراشون بسیار به تمرین و تبحر نیاز داره، در هر بازی تنیس دوبل بارها مرور می شوند. مثل والی، مثل نترسیدن از Net Approach، مثل اجرای S & V، مثل بیشتر نواختن ضربات Down the Line، مثل استفاده بیشتر از Lob، مثل پیدا کردن زاویه های بکر و غیر قابل دسترس حریف در Net Play، مثل تمرین Smash و پایین تر آوردن درصد خطای برخورد توپ با تور یا بیرون رفتن توپ از زمین در نتیجه اون، مثل تنظیم و میزان کردن Stop Volley به منظور تمام کردن Point با همین ضربه.

خلاصه هر چی بگم کم گفتم. بازی دوبل، از تنیسور حرفه ای انفرادی «عاشق»، یه تندیس جواهر می سازه!

چیزی که من رو امیدوار کرده اینه که همین امسال رافا با همراهی مارک لوپز تونست در مسترز ایدین ولز قهرمان دوبل بشن!!! حریفاشون در فینال کی بودند؟ نستور و زیمونیچ شماره یک فعلی جهان در جدول رنکینگ دوبل!!! تیمی که برادران برایان رو در فینال ویمبلدون 2009 شکست دادند!

مهارت های دوبل مارک لوپز خیلی خوب هستند و شاید نواک سبک بازیش و نوع هماهنگیش با رافا فرق کنه اما من خیلی به والی نواک ایمان دارم چون بارها ازش ضربات پخته خیلی خوب دیدم. همینطور رافا که می دونم یکی از تمرین هاش جدی ش والی بوده و هست.

فقط باید امیدوار باشم که ناآمادگی نواک و رافا در ابتدای فصل هارد، باعث نشه که در دوبل قربانی بشن!

در مورد پخش تلویزیونی این اتفاق نادر از الان نمی شه چیزی گفت. چرا که جدیداً چنین چیزی اتفاق نیفتاده که تاپ 3، با هم دوبل بازی کنن. کانال TSN HD و CBC HD کانادا برای امریکای شمالی که حتماً بازی ها رو نشون می دن اما باید دید آیا International Broadcasterـها یعنی اینایی که ما ازشون بازی ها رو میبینیم، تصمیم به پخشش می گیرند یا خیر.

فقط خدا کنه نواک و رافا به مراحل بالا راه پیدا کنند!

ویرایش توسط PowerVu : 08-07-2010 در ساعت 05:26 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: