نمایش پست تنها
قدیمی 07-27-2010, 11:43 AM   #8
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed4progress نمایش پست ها
دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید. سایت 90 تنیس در ابتدا یعنی تیرماه 88با دامنه دیگری فعالیت می کرد که آن زمان من هم در آن سایت مسئولیت داشتم. منظورم دامنه www.damoontaheri.com بعد در اسفند 88 به دامنه www.90tennis.ir رفت و آمار شما مربوط به اسفند 88 تا مرداد 89 است یعنی 5 ماه. بازهم میگم سیاست 90 تنیس با تنیس تاکرز زمین تا آسمون فرق می کنه. دامون طاهری که مدیر سایت 90 تنیس و با من هم دوسته 1 سال و اندی که داره با این سیستم فدراسیون تنیس می جنگه تا تنیس ایران پیشرفت کنه و من فکر می کنم توی این یک سال آنها خیلی موفق بودن. نمونش باشگاه تنیس آپت در مجموعه انقلاب بود که اینقدر فشار آوردن که قیمت زمینهای اونجا از 10000 تومان شد 5000 تومان. یا خیلی چیزهای دیگه. همه باید تلاش کنیم تا تنیس ایران به جایگاه اصلیش برسه. با بحث راجع به فدرر و نادال و ... تنیس ما تغییری نمیکنه.
تنیس ایران درست بشو نیست یعنی بعضی ها نمیخوان که درست بشه
حالا ما بیایم در مورد تنیس ایران بحث کنیم که چی بشه ، بازیهای ماری و جوکویچ و ... یه جذابیتی داره ولی بازیهای شاهقلی و سوری و ... چی ؟، چه جذابیتی داره که ما بشینیم بازیاشون رو ببینیم و در موردش بحث کنیم
ادم یه ست از بازیهای اینا ( شاهقلی و بقیه ) رو ببینه والا ازتنیس زده میشه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: