نمایش پست تنها
قدیمی 07-01-2010, 11:04 AM   #618
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

من هیچ وقت فرم بسیار خوب اندی ماری در هاپ من کاپ امسال که قبل از گرنداسلم ملبورن انجام شد رو از یاد نمی برم.

برای اولین بار از زمانی که اندی رو شناختم در اون مسابقات می دیدم که واقعاً سرویسهای اندی پخته تر از هر زمان شده اند و ضربات Cross Court ش هم که فوق العاده بودند.

به خاطر اینکه در اون مسابقات با همراهی رابسون باید Mix هم بازی می کرد، شاهد والی های بسیار خوبش در لب تور هم بودیم.

Return of Serve هم که مثل همیشه عالی بودند.

اما اندی پس از اون مسابقات نتونست فرم خوبش رو حفظ کنه تا ......... ویمبلدون امسال که دوباره من اون اندی تشنه ی پیروزی رو دیدم.

همه می دونیم که حمایت بسیار خوب بریتانیایی ها از اندی ماری در ویمبلدون امسال بهش خیلی روحیه داده و برگزاری مسابقات در خاک بریتانیا، امید به قهرمانی رو برای اندی صد چندان کرده.

همه ی اینا رو گفتم تا رافا حتماً حتماً بره و یه برنامه ی درست و حسابی برای بازی با اندی برای خودش بریزه. سرویس رافا هنوز خیلی کار داره تا درست شه! در بازی با اندی First Service رافا "باید" به ثمر بنشینه وگرنه اندی خیلی خودش رو برای 2nd Serve رافا آماده کرده تا با یه Return of Serve قوی ماتادور رو جریمه کنه.

ست اول بازی با سودرلینگ و ست هایی که رافا در بازی های گذشته امسال در ویمبلدون از دست داده، در این مرحله از مسابقات برای رافا زنگ خطر محسوب می شن و نباید دوباره تکرار بشن. چون اگر اندی "در ویمبلدون امسال" ستی رو ببره خیلی مشکله بشه ازش پس گرفت.

رافا جان، نهایت سعی و تلاشت رو بکن ... راه سختی رو از زمانی که بی انصاف های انگلیسی برات قرعه کشیدند داشتی و می دونم چقدر متحمل بازی های سنگین 5 سته و طاقت فرسا شدی اما تا قله ی پیروزی هنوز راه در پیش داری و پس رد کردن اون هاست که شیرینی برد بسیار دلچسب خواهد بود.

امیدوارم به بهترین شکل از این گردنه ی دشوار عبور کنی.

ضمناً برای همه کنکوری های نازنین بهترین آرزوها رو دارم. به امید خدا همگی در رشته ها و محل های مورد نظرتون پذیرفته می شین. امسال رقابت نسبت به سالهای گذشته کمی از تب و تاب افتاده.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: