نمایش پست تنها
قدیمی 06-28-2010, 10:18 AM   #4
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

پستها: 770
سپاس: 4,607
در 706 پست 5,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray , Stefan Edberg , Ana Ivanovic Andy Roddick , Roger& Rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Kingqwa نمایش پست ها
اما دوست عزیز آیا پشتوانه ی گرند اسلم هایی که روی هارد کورت هستند بیشتر از clay یا grass هست.حرف شما کاملا به جاست اما انصافا خودتون وقتی گرند اسلم ها رو می بینید کدوم یکیشون رو مشتاقید تا بیشتر دنبال کنید(از نظر من سریع بودن بازی در هارد کورت ملاک اشتیاق بیشتر نیست خواستید هم دلیل میارم)؟
خوب صد در صد نه ! حتی یو اس یا استرالیا هم روی سطوح چمن و خاک برگزار شده اند و بعد ها به هارد تغییر سطح دادند . اما شما یه بیننده ی تنیس فرضی رو در نظر بگیر که هیچ اطلاعاتی از این تاریخچه و پیشینه نداره و فقط می دونه هر ساله 4 تا گرند اسلم روی 3 سطح برگزار می شه و از لحاظ امتیاز هم ارزش یکسانی دارن ! این بیننده آیا برای لذتی که از هرکدوم از این گرند اسلم ها می بره صرفا نیاز داره بدونه کدوم پشتوانه ی بیشتری داره ؟!
من قبلا هم گفتم که فصل هارد رو خیلی دوست دارم و بین گرند اسلم ها یو اس رو کمی سرتر از بقیه می دونم . حالا این دلایل مختلف داره ... که یکیش البته سریع بودنه زمینه و بونس بالای توپ و هیجانی که تو بازی در حال جریانه . دلایل دیگه هم می تونه این باشه که چون تنیسور محبوبم تو رقابت های هارد موفق تره یا اینکه جو آرتور اش رو خیلی خیلی دوست دارم و از این جور چیزا ...
خلاصه به نظر من قدمت سطوح چمن و خاک باعث نشده که هارد از دیدگاه یه بیننده ی تنیس به سطحی تبدیل بشه که نادیده گرفته شه ... اگر اینطور بود که 2 گرند اسلم روی این سطح برگزار نمی شد ... می شد ؟!
Hossein Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: