نمایش پست تنها
قدیمی 06-21-2010, 05:53 AM   #171
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

خطاب به جاوی که دیروز یه سری حرفای غیر منصفانه درمورد مدیریت زده بودن!
(هر چی گشتم پستتو نیافتم)
درود، شما خیلی بی انصافی! تو این یه سالو اندی(منظرم موری یا رادیک نیستا) که عضو بودم!محمد معتدل ترین مدیری بوده که دیدم! یعنی با این که رافایی بوده ولی همیشه منصف بوده برا هیچ کسی تبعیضی قائل نشده، حتی خودم از اینکه به توهینایی که به رافا شده از طرف بعضی کاربرا و باهاشون برخوردی نداشته، ناراحت شدم! ولی بعد که فک کردم دیدم کارش درست بوده! و در این بین وقتی کاربرای هواخواه رافا جواب توهینارو دادن ، این تصور اشتباه به وجود اومده که داره تبعیضی صورت میگیره! حالا تصورشو بکنید که صاحب سایت ، منظورم مدیر نیستا! صاحب سایت یک راجری بود،خیلی سخت نیست تصور اینکه چه برخوردایی با نادالیا میشد،با هر چیزی جز مدح و ثنای راجر شدیدا برخورد میشد! مطمئنا نمیدونید که محمد این فروم مستقل رو درست کرد و از آیتی ست بیرون اومد، چون که به گفته ی خودش، مدیر تنیس آیتی، یک راجری بوده، و پستایی که به مزاجش خوش نمیومده رو پاک میکرده!
این دوستانی هم که نمیان به میل و خواسته ی خودشون بوده! من که خیلی دوست دارم میلاد برگرده، ولی خواسته متمایز باشه گفته از کسایی نیستم که برم و بیام!
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: