نمایش پست تنها
قدیمی 05-31-2010, 09:35 PM   #510
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
محمدرضا جون شوخی کردم داداش!
میبینی که با لحن طنز نوشتم که بخونی و بخندی!
منم تورو خیلی دوست دارم
متاسفانه خوبی در کنار بدی نمود داره و ارزش تلقی میشه.
تا امثال من ( بد ) نباشن ارزش شما برای بقیه معلوم نمیشه.
جدی میگم ها
تو خیلی آقایی محمدرضا
ما مخلصیم داداش
تو کار درستی رضا جان
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafaello نمایش پست ها
گیر ندینا که چرا پست بی ربط میدی
من امشب رفتم تو فاز مونیکا بلوچی

دوستان حتما فیلم خیلی خیلی زیبای irreversible رو دیدین دیگه با هنرنمایی مونیکا بلوچی در سکانس مترو

این مونیکا بلوچی کجاست؟واااااایخدایا پرورداگار چنین دختران خوش هیکل و پاکدامنی را نصیب ما بفرماالهی آمین
تمام دختران ایران فدای یه تار موی مونیکا خانوم!
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
تهاجمی بود؟؟!؟! به جز اوایل ست اول، به نظر من شاهد یکی از پسیوترین بازیهای رافا تو این چند وقت اخیر بودیم.
به نظر من رافا خیلی هجومی نبود..شاید ست اول ولی بقیه یکم بد بود!به نظر من اگه رافا مث بازی هیوویت بازی میکرد خیلی راحت تر از این میتونست بلوچی رو شکست بده...یکم امروز سرویساشم بد بود!تو بازی با هیوویت خیلی خیلی خوب بود
خب در بخش مردان تمام پیش بینی های من درست از آب در اومد..من مطمئن بودم آلماگرو میبره..خیلی شاخ شده!عجیب رفته بود رو اعصاب ورداسکو...درسته هد تو هد به نفع نادال هست؛ولی باید خیلی مواظب این آلماگرو باشه،امروز خیلی خوب سرویس میزد؛خوبم بازی رو به نفع خودش به پایان میرسوند..حریف سختی تو یک چهارم نهایی واسه نادال میشه..نواکم که امروز یه جوری بود!انگار دپرس بود
هنین هم امروز مغلوب سامانتا شد؛خدایش سامانتا بهتر بود..امروز 6پیش بینی من درست از آب در اومد..
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: