نمایش پست تنها
قدیمی 05-16-2010, 11:58 PM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

خدا پشت و پناهت باشه ارغوان نازنین! امیدوارم با تلاش و کوشش و پرهیز از عجله در زدن ضربات به خواسته ات برسی.

فقط من دلم می سوزه که اسم تو توی دروغگذاری فالس نیوز وابسته مستقیم به چاه نفت و بیت المال مردم درج می شه و این چتر بازها دوباره می خوان از موفقیت امثال تو برای خواسته های کثیف خودشون سوء استفاده کنند. حقاً که با این گربه رقصونی های تهوع آورشون دقیقاً دقایقی پس از قهرمانی تو، غسل مس میت و کفاره ی جمع که مشتمل بر آزاد کردن 9 میلیارد برده و گرفتن روزه به مدت 800 میلیارد روز می شه رو بر من واجب کردند!

حواست باشه یه وقت توی رودربایستی قرار نگیری و به خاطر علاقه ات به سرزمین پدریت ایران، برای اهداف شوم این اوباش چماق به دست قاتل به الفطره کاری انجام بدی!

امیدوارم پدرت با چشمان باز به روی سیاه همه ی این مگسان دور شیرینی پیف پاف بزنه و ازت دورشون کنه!

ببین اینا هم سن و سال های جوان مثل خودت هستند و این برخورد این قوم الظالمین باهاشون هست:

ویرایش توسط PowerVu : 05-17-2010 در ساعت 12:04 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: