نمایش پست تنها
قدیمی 05-09-2010, 02:44 PM   #3
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

به نظر من زیادم سخت نیست که خودمون مسائل رو رعایت کنیم بدون نیاز به ناظم و این حرفها.
من برای شروع چند تا قانون اولیه میگم که در صورت تصویب در طول تورنمنت مادرید اجرا کنیم ببینیم چطور میشه.
البته من خودم علاقه ای به این قوانین ندارم، ولی خب نظر بسیاری از دوستان اینکه باید یه محدودیت هایی اعمال بشه.
دوستان اگه چیز دیگه ای به ذهنشون میرسه بگن، اضافه کنیم، و در آخر هم یک نظر سنجی بزاریم که ببینم همه موافق با اجرای این قاونین هستند یا نه.

قوانین تاپیکهای گفتگو تنیس تاکرز

1. توهین و استفاده از الفاظ رکیک، نسبت به اعضای سایت و تنیس باز مورد علاقه ی اعضا، ممنوع است.
لطفا در صورت دیدن چنین تخلفاتی، از گزینه گزارش به مدیران استفاده کنید و شخصا وارد ماجرا نشوید.
در صورت استفاده از الفاظ توهین آمیز، ابتدا به شخص خاطی فرصت محدودی برای اصلاح پست مربوطه داده می شود، در غیر این صورت ابتدا واژه توهین آمیز توسط، مدیر مربوطه پاک و در صورت تکرار کل پست شخص مورد نظر پاک خواهد شد.

2. بحث ها و کل کل های "فدرر-نادالی" به طور همزمان در چند تاپیک انجمن ممنوع است، در صورت بروز چنین حالتی، پستها به زباله دان انجمن منتقل می شوند.

دوستان سریعتر نطرات خودشون رو بگن، که نطرسنجی رو ایجاد کنیم و بعد از اون قوانین رو اجرا کنیم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: