نمایش پست تنها
قدیمی 05-06-2010, 08:30 PM   #34
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها

میگم که تازه واردی ، و یه فکرایی داری میکنی پیش خودت که درست نیست
داری با خودت فکر میکنی مثلا من الان شوالیه ی لشکر رافام این جا ما مثل مردم کاتالان مظلوم واقع شدیم و باید قیام کنیم و ازین چرت و پرتا
این جور نیست پسر جان ، شما از وقتی اومدی تو سایت تنیسورت اوضاع اسفناکی داشته ، 11 ماه جامی نبرده بود ، عکس این رفتار ها رو طرفدارای شما سال قبل انجام میدادن ، حرفای زیادی در مورد راجر میزدن ، مثلا میگفتن :
پیرمرد باید خداحافظی کنه و پیرمرد فلان و ... البته خوشبختانه راجر توی زمین تو دهنی محکمی به همه ی اون افراد زد و پوزشون رو به خاک مالوند .
وقیح اعمال توست که از راه نرسیده میخوای نرخ تعیین کنی ، وقیح افکار توست که به جز کل کل و مسموم کردن جو سایت کار مفید دیگه ای بلد نیستی .
نجابت ؟!!! همین ممدی که میبینی اینقدر خونسرده میدونی چیا به راجر گفته بعد از ویمبلدون 2008 ؟ برو تو سایت آیتی ست بخون تا دستت بیاد چیا گفت
همین کوروش رو میبینی ؟ اونم مثل ممد هر چی دلش خواسته گفته
پس وقتی از چیزی اطلاع نداری اظهار فضل نکن ، وقتی بهت میگم به وقت احتیاج داری تا با جو این جا آشنا بشی ، مثل یه پسر خوب گوش کن و منتظر بمون تا با اوضاع کنار بیای
نه لشکری وجود داره و نه سیاه و سفیدی که تو فکر کنی مثلا منجی رافایی ها شدی و ...
خیلی جناحی و پیچیده فکر میکنی به قضایا ، البته از طرز پست هات چه در تاپیک های فوتبال و چه در این جا میشه به افکرات پی برد ... دنبال بحث و کل کلی و مطمئن باش این جا به اون چیزی که میخوای نمیرسی .
من آدمیم که کسی حرف بزنه 10 تا میزارم روش تحویلش میدم ، چه این جا و چه تو زندگی واقعیم . محیط مجازی و غیر مجازیم سرم نمیشه ... شاید بتونی باعث بشی من رو تحریک کنی ... ولی مطمئن باش در نهایت این پارازیت هات کم تر و کم تر میشه و خودت از فتنه به پا کردن خسته میشی .

یه پست نزدی که توش نگی فدرری رافایی ...

و اما دوستی ، بله که من با رافایی ها دوستم ، محمد ، بازم محمد ، سامان ، طیبه ، کوروش ، و خیلی های دیگه از بچه های رافایی اینجا هستن که با هم بحث داشتیم ، کل کل داشتیم ، الان هم با هم خوبیم ، حالا شما میخوای نقش ناجی رو بازی کنی و بیای مثلا لشکر ما رو بهم بریزی ؟!! بابا جون کسی با کسی مشکل نداره ... هیچ کس دهنش بسته نیست . همه زبون دارن و همه هم هر موقع خواستن حرفشون رو زدن . شما باز دوست داری افه ی منجی بودن رو بیای ؟! بیا ... اینقدر بیا تا خسته شی
و اما در مورد آیدیت ، امیدوارم این 23 مربوط به سنت نباشه ... چون حرفات شبیه آدمای 23 ساله نیست .
وقتی می بینم پستت لحن توهین آمیز پیدا میکنه مطمئن میشم
که تو فقط دروغ میگی و حرفهای گنده گنده میزنی.
شبیه پستهای میلاد!!
بابا جون یه سری چیزها رو این رفیقت تو مخت فرو کرده و تو هم
دائم داری تحویل ما میدی در حالیکه کوچیکترین اعتقادی بهشون
نداری و فقط حرف مفت صد من یه غازه!

گل پسر خیال کردی ما ها لال هستیم که تو هر چی بگی ما کم کم
چیزی بهت نگیم و بریم پی کارمون؟!!
کور خوندی داداش!!
بجای چرت و پرت بافتن جواب حرفهای منو بده!
چرا مزخرف میگی؟!!
از این ببعد با این لحن حرف بزنی منم مثل خودت جوابت رو میدم.
اما اگه خواستی محترمانه حرف بزنی همونطور هم محترمانه می شنوی.
پس خودت انتخاب کن!

ممکنه من تازه وارد باشم ولی کور و کر نیستم.
تو هم اینجا بیشتر از بقیه حالیت نیست پس سعی کن
ادای کلانتر و آقا بالاسر واسه ما درنیاری.

میدونم چرا ناراحتی!
چون من بدون ملاحظه حرفم رو میزنم.
فراموش نکن فدرر هر کسی باشه حتی شاهزاده آسمونها باشه
واسه ما رافایی ها کسی نیست.
چون رافای ما بارها به شدیدترین وجهی پشتش رو بخاک ذلت مالیده
و اشکش رو درآورده!

چون گفتم بارسا حتما برنده ال کلاسیکو میشه و شد دلت سوخته!
عقده وکینه بستی!
حالا ببین بچه کیه؟!!
واقعا برات متاسفم!
شوالیه فدرری ها رو ببین!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: