نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2010, 12:25 PM   #33
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
افشین جان چند تا نکته متذکر میشم که همیشه سعی کنم قبل از جواب دادن به پستهای من یه بار که نه چند بار همه رو مرور کنی.
1. اول حتما پستهای من رو چند بار بخون، تو ساعات مختلف، روزهای مختلف، هی حلاجی کن تا قشنگ برات جا بیوفته، نه، اشتباه نکن، پستهای من چیز خاصی نداره، ایراد 100% از سمت گیرندست که شخص شخیص افشین خان هستند، که البته من با استعدادی که از تو سراغ دارم اگه چندبار تکرار کنی حتما بیشتر نتیجه میگیری، تو سعیتو بکن حالا، ضرر نداره!!
داداش من هنوز نفهمیدی من برای چی گفتم مرغ پخته میخنده، اومدی جواب میدی؟ اگه جواب مرتبط بلدید، بدید، بسم اله، ولی چرا بی ربط و خزعبل جواب میدید؟
این حرف رو به خود راجر هم بگی خندش میگیره که اگه بخواد کمتر از 10 تا میزنه، این حرف با الذات ته خندست!! یعنی ارور که میزنه نمیخواد که نزنه!! یعنی مشکل فقط خواستن و نخواستنه!!!
یعنی این همه ارور رو که تو همین گرنداسلم ها هم میزنه، از قصد میزنه، اگه بخواد باز نمیزنه!! مگه راجر بلانسبت بیماره؟!
من کی به راجر فدرر خندیدم؟!! حالت خوبه بابا؟ من به اون حرف علیرضا خندیدم، این رو هم یارای درک نداری؟
2. سعی کن یه چیزی از خودت بگی، واقعا از فرید عزیز ممنونم، شما رو از بی جوابی دراورد، وگرنه چی میشد خدا میدونه، حالا باز فرید یه شوخی با من کرد که چه بازیهایی رو نگاه میکنم، باز زیرآبی رفتی؟ آقای نمکدون؟
یه چیزی از خودت نشون بده، چرا دائم دست به دامن کس دیگه میشی؟!!
دیدی که یه بار دیگه هم از شوخیهای فرید استفاده کردی که واکنش فرید رو به دنبال داشت، چندبار باید یه اتفاق بیوفته تا درست بشی؟
من هیچ ادعایی در درک و تنیس و اینکه چندتا بازی نگاه میکنمو کودوم بازیها رو نگاه میکنم و ... ندارم، ولی یک چیز رو 100 در 100 مطمئنم که وقتی یه بازی هم نگاه میکنم از تو یکی بیشتر تنیس میفهمم، و فقط برای کل کل مثل تو تنیس نگاه نمیکنم.
جمش کن بابا ، چرا بهت فشار میاد ؟ حرف حق تلخه ؟ حالا فرید یا هر کس دیگه ای گفته باشه
خودتم میدونی که این حرف درسته ، وگرنه این قدر حالت گرفته نمیشد .
درضمن من هم یه چیز رو صد در صد مطمئنم ، اونم اینه که منظورت از اون پست چیزی جز مسخره کردن راجر فدرر نبوده ، توی سم پاشو خوب میشناسم.
واین که خوش بحالت که بیشتر از من میفهمی ، تو خیلی عاقلی ، گوگولی مگولی
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: