نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2010, 10:44 AM   #32
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
اولا نقل قولت رو درست کن
ثانیا برو یه نگاهی به آمار بازیهاش توی استرالیا بنداز ، که خیلی هم از اون موقع نگذشته . از گرنداسلم هایی قدیمی مثال نمیزنم چون احتمالا یکی دو سال بیشتر نیست که تنیس نگاه میکنی
یقینا 10 تا بازی هم از راجر در سالهای 2004 تا 2007 ندیدی ، وگرنه به اولین کسی که میخندیدی خودت بودی
و اگه به مرغ پخته هم بگی که به راجر فدرر خندیدی به حالت گریه میکنه
تو که یه تورنمنت رو فقط تا حضور رافا دنبال میکنی ، تو که بعد از بازی رافا توی گرند اسلم دیگه بازی ای رو نگاه نمیکنی ، تو که ... در مورد راجر فدرر و هیچ تنیسور دیگه ای اظهار فضل نکن ، چون تنها اطلاعاتی که از تنیسورای دیگه داری از بازیهای رو در رو با رافا بدست آوردی
افشین جان چند تا نکته متذکر میشم که همیشه سعی کنم قبل از جواب دادن به پستهای من یه بار که نه چند بار همه رو مرور کنی.
1. اول حتما پستهای من رو چند بار بخون، تو ساعات مختلف، روزهای مختلف، هی حلاجی کن تا قشنگ برات جا بیوفته، نه، اشتباه نکن، پستهای من چیز خاصی نداره، ایراد 100% از سمت گیرندست که شخص شخیص افشین خان هستند، که البته من با استعدادی که از تو سراغ دارم اگه چندبار تکرار کنی حتما بیشتر نتیجه میگیری، تو سعیتو بکن حالا، ضرر نداره!!
داداش من هنوز نفهمیدی من برای چی گفتم مرغ پخته میخنده، اومدی جواب میدی؟ اگه جواب مرتبط بلدید، بدید، بسم اله، ولی چرا بی ربط و خزعبل جواب میدید؟
این حرف رو به خود راجر هم بگی خندش میگیره که اگه بخواد کمتر از 10 تا میزنه، این حرف با الذات ته خندست!! یعنی ارور که میزنه نمیخواد که نزنه!! یعنی مشکل فقط خواستن و نخواستنه!!!
یعنی این همه ارور رو که تو همین گرنداسلم ها هم میزنه، از قصد میزنه، اگه بخواد باز نمیزنه!! مگه راجر بلانسبت بیماره؟!
من کی به راجر فدرر خندیدم؟!! حالت خوبه بابا؟ من به اون حرف علیرضا خندیدم، این رو هم یارای درک نداری؟
2. سعی کن یه چیزی از خودت بگی، واقعا از فرید عزیز ممنونم، شما رو از بی جوابی دراورد، وگرنه چی میشد خدا میدونه، حالا باز فرید یه شوخی با من کرد که چه بازیهایی رو نگاه میکنم، باز زیرآبی رفتی؟ آقای نمکدون؟
یه چیزی از خودت نشون بده، چرا دائم دست به دامن کس دیگه میشی؟!!
دیدی که یه بار دیگه هم از شوخیهای فرید استفاده کردی که واکنش فرید رو به دنبال داشت، چندبار باید یه اتفاق بیوفته تا درست بشی؟
من هیچ ادعایی در درک و تنیس و اینکه چندتا بازی نگاه میکنمو کودوم بازیها رو نگاه میکنم و ... ندارم، ولی یک چیز رو 100 در 100 مطمئنم که وقتی یه بازی هم نگاه میکنم از تو یکی بیشتر تنیس میفهمم، و فقط برای کل کل مثل تو تنیس نگاه نمیکنم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: