نمایش پست تنها
قدیمی 04-22-2010, 10:14 AM   #119
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
افشين تا ديروز فكر ميكردم سر سوزني از بعضي طزفدازای راجر دركت بالاتره كه متاسفانه همونم نيست.
1) من كي گفتم رافا تو فينال باشه راجر شانسي نداره؟ من درباره گذشته حرف زدم، كه در اكثريت موارد رافا موفق بوده دربرابر راجر.
2) اهان شما پيشگو هم هستيد كه درباره پيك رافا حرف ميزني كي بوده، بعد درباره راجر حرف ميزنيم كه ميگيم تو فلان سن و سال دور اول حذف ميشده، واسه من ادله مياري هر بازيكني دوران پيكي داره و ...
تو كه درباهر آينده حرف ميزني ديگه وضعت معلومه چقدر ادم منظقي هستي
خب جناب آي كيو همين كه يه تايبريك رو رافا بده يعني بازي نزديك بوده، حالا تو خوشت بياد يا نياد اون بازي خيلي نزديكتر از فينال رولند گروس سال 2008 بود جالبه نتيجه اي كه رقم نخورده رو داري به حساب مياري !!! داشت قلان ميشد جستيد

بقيه حرفات هم باز عين بي ربطيه
ببين چي گفتم:
"خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود،"
اين چه ربطي به جوني داره، دوران پيك چه ربطي به جووني داره؟ اينم سخته دركش؟ واقعا اين تعاريف دوگانه تون منو كشته، يه جا ميگي دوران پيك چه ربطي به سن و سال داره بعد يه جا ديگه يه چيز ديگه ميگي

ما كار تموم نشده تو تنيس زياد داريم، ولي جلوي راجر هر كاري دلمون خواسته كرديم!!
خیلی ممنون که فکر میکنی درکم پایینه ، لطف داری شما

1 ) مگه من گفتم تو گفتی ؟ من در جواب اون آقا رضا که گفت راجر هیچ شانسی نداره این حرف رو زدم و گفتم قانون تراشی نکن ، برو یه نگاهی به پستا بنداز . من کلا از گفتن حتما و صدر درصد و بدون تردید و ... توی ورزش خوشم نمیاد . اگر هم بگم از روی عصبانیت میگم .

2 ) بله که میگم پیکش همون بوده ، همه ی قرائن و شواهد حاکی بر همین چیزیه که من میگم ، 11 ماه بدون تایتل ، معنیش چیه ؟ یعنی دیگه مثل سالهای قبل نبوده ، وقتی مصدومیت اینقدر اذیتش میکنه ، با اون زانوی داغون ، خیال کردی دوباره مثل سال 2008 میشه ؟ به نظر من که خیلی بعیده

در جواب پست کوروش گفتم ، سال 2008 باخت بسیار بدی بود . حرفی توش نیست . ولی مثل شما 100 متر زبون نداریم که بخوایم توجیه کنیم .
اگه تو همون شرایط راجر ، رافا باخته بود ، میومدید و میگفتید : رافا مریض بود (همون مریضیه که باعث شده بود گونش کبود بشه ) ، رافا در بدترین دوران ورزشیش بود ، رافا روحیه اش خراب بود ، رافا مصدوم بود ولی با غیرتی که داشت حاضر نشد بازی رو نصفه کاره رها کنه و چندی دیگر از دلایل و توجیهات تهوع آور

خب دقیقا میخوام از بازی با کلمات توسط شخص شما جلو گیری کنم ، نگو جوونی ، بگو کامل نبودن بازیش ، از جوونی استفاده میکنی و میخوای توجیه کنی باختت رو ، ما هم میتونیم باخت راجر رو به سن بیشترش و تواناییه جسمانی کمتر ربط بدیم ، ولی هر گز این کار رو نمیکنیم .
من اگه میگم پیکش اون موقع بوده بخاطر اینه که داریم میبینیم افت رافا رو ، و صد البته ربطی به سن و سال نداره ، ولی واسه رافا ، با اون سبک بازیش توی سن 23-24 سالگی دوران افت شروع شده . چه شما خوشت بیاد و چه خوشت نیاد

ویرایش توسط Afshin : 04-22-2010 در ساعت 10:21 AM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: