نمایش پست تنها
قدیمی 04-22-2010, 08:41 AM   #115
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
قانون نویسی کار شماست ، که میگید وقتی رافا تو فینال گرند اسلم باشه فدرر هیچ شانسی نداره ، این اسمش قانون نویسی نیست ؟
بله پیکش همون 2 سال + 2008 بود ، و البته اوایل 2009
خ... خودتی ، دو ست تای بریک رو که راجر نبرد ، یکی رو راجر برد و یکی رو هم رافا ، دو ست دیگه رو 6-0 و 6-3 باختید ، اون 6-3 هم نزدیک بود 6-1 بشه که جستید .
خب دیگه ، جناب عقل کل ، حرف منم همینه ، توی خاک میتونست ولی توی چمن نمیتونست . این که میگی جوون بود و ... همش چرت و پرته ، رافا نشون داده بود که از نظر روحی هیچ مشکلی در مقابل فدرر نداره ، بلکه راجر بیشتر از این مورد ضربه پذیره ، پس جوونی رافا نمیتونست علت باختش باشه ، عدم تواناییش باعث باختش شد . سال 2008 هم یه اتفاق بود و دیگه توی ویمبلدون روی زیادی به شما نمیدیم
افشين تا ديروز فكر ميكردم سر سوزني از بعضي طزفدازای راجر دركت بالاتره كه متاسفانه همونم نيست.
1) من كي گفتم رافا تو فينال باشه راجر شانسي نداره؟ من درباره گذشته حرف زدم، كه در اكثريت موارد رافا موفق بوده دربرابر راجر.
2) اهان شما پيشگو هم هستيد كه درباره پيك رافا حرف ميزني كي بوده، بعد درباره راجر حرف ميزنيم كه ميگيم تو فلان سن و سال دور اول حذف ميشده، واسه من ادله مياري هر بازيكني دوران پيكي داره و ...
تو كه درباهر آينده حرف ميزني ديگه وضعت معلومه چقدر ادم منظقي هستي
خب جناب آي كيو همين كه يه تايبريك رو رافا بده يعني بازي نزديك بوده، حالا تو خوشت بياد يا نياد اون بازي خيلي نزديكتر از فينال رولند گروس سال 2008 بود جالبه نتيجه اي كه رقم نخورده رو داري به حساب مياري !!! داشت قلان ميشد جستيد

بقيه حرفات هم باز عين بي ربطيه
ببين چي گفتم:
"خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود،"
اين چه ربطي به جوني داره، دوران پيك چه ربطي به جووني داره؟ اينم سخته دركش؟ واقعا اين تعاريف دوگانه تون منو كشته، يه جا ميگي دوران پيك چه ربطي به سن و سال داره بعد يه جا ديگه يه چيز ديگه ميگي

ما كار تموم نشده تو تنيس زياد داريم، ولي جلوي راجر هر كاري دلمون خواسته كرديم!!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: