نمایش پست تنها
قدیمی 04-22-2010, 12:22 AM   #113
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
1) ببخشید از شما قبلا نپرسیده بودم چیکار کنم، وقتی چیز به این واضحی رو از درکش عاجزی باید با چند زبون براتون حلاجی کنم که قشنگ براتون جا بیوفته.
2)قانون نویسی اینه که تو میگی، اگه مصدوم بود از اولش شرکت نمیکرد، که این حرف اصلا مبنای عقلی نداره، مگه کسی میدونه کی مصدوم میشه؟
3)خب افرین رافا هم 2006 و 2007 مگه تو پیکش بود؟ بازیش هنوز رو همه سطوح کامل نشده بود، تازه باز نزدیک باخت، حداقل دور اول حذف نشد اگه بازی که دو ستش تایبریک بشه از نظر شما جوندار نیست، باز اشکال از خودتونه. رافا وقتی به دوران اوجش نزدیک شد اجازه بردن رو هیچ سطحی رو به راجر نداد در هر سه سطح موجود!!

باز هم برگ دیگری به میزان درک بالات از تنیس اضافه شد، میگی چرا رو خاک برد تو اون سال رو چمن نبرد؟
واقعا دلیلشو نمیدونی؟ فک کنم فرق چمن و خاک از نظر شما اینکه که چمن همون خاکه که روش یه ذره علف دراومده نه؟
قانون نویسی کار شماست ، که میگید وقتی رافا تو فینال گرند اسلم باشه فدرر هیچ شانسی نداره ، این اسمش قانون نویسی نیست ؟
بله پیکش همون 2 سال + 2008 بود ، و البته اوایل 2009
خ... خودتی ، دو ست تای بریک رو که راجر نبرد ، یکی رو راجر برد و یکی رو هم رافا ، دو ست دیگه رو 6-0 و 6-3 باختید ، اون 6-3 هم نزدیک بود 6-1 بشه که جستید .
خب دیگه ، جناب عقل کل ، حرف منم همینه ، توی خاک میتونست ولی توی چمن نمیتونست . این که میگی جوون بود و ... همش چرت و پرته ، رافا نشون داده بود که از نظر روحی هیچ مشکلی در مقابل فدرر نداره ، بلکه راجر بیشتر از این مورد ضربه پذیره ، پس جوونی رافا نمیتونست علت باختش باشه ، عدم تواناییش باعث باختش شد . سال 2008 هم یه اتفاق بود و دیگه توی ویمبلدون روی زیادی به شما نمیدیم
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: