نمایش پست تنها
قدیمی 04-09-2010, 05:40 PM   #50
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
دلیل این که میگی رافا اختلاف بیشتری با رقباش داره واقعا مسخرست
رافا 4 سال توی خاک قهرمان رولند شد ، ولی بعد از 4 سال توی دور 4ام فرنچ اوپن با نتیجه ی نه چندان نزدیک شکست خورد .
اما راجر 5 سال توی چمن بدون شکست بود . و شک نکن اگه مسترز هم روی چمن بود مثه مسترزهایی که رافا روی خاک برده اونا رو هم درو میکرد . و بالاخره توی یه دوره رافا آماده تر بود و تونست راجر رو روی چمن ببره . همون طور که پارسال روبین بهتر از رافا بود و رافا رو برد.
حالا شما چطور میگی اختلاف رافا با بقیه بیشتره خدا میدونه !!
البته بیشتر بخاطر مسابقات مسترزه که باعث شده قدرت رافا روی خاک بیشتر نمایان بشه .
از هر زاویه ای به موضوع نگاه کنیم ، سلطه ی راجر روی چمن بیشتر از سلطه ی رافا روی خاک بوده
نه عزیز من، معلومه که رافا سلطه اش رو خاک از سلطه راجر رو چمن بیشتره.
باشه مسترز رو میزاریم کنار، همین دو میجر خاک و چمن، رافا از اولین حضورش همیشه قهرمان بود و پارسال هم مصدوم بود که باخت چرا این رو درک نمیکنید؟! اگه مصدوم نبود چی شد الکی بعدش ویمبلدون و کوئینز رو کنار کشید؟! درک این سخته؟!
رافا این همه باختهای دیگه رو سطوح دیگه داشته، من کی گفتم مصدوم بوده؟ وقتی مصدوم بوده میخواید برای خوشایند شما بگم مصدوم نبوده؟!!
حالا راجر رو چمن چهجوری بوده عملکردش؟
سال اول و دوم حضورش دور اول حذف، بسال عد 1/4 و بعد دوباره دور اول حذف و سرانجام در سال پنجم حضورش قهرمان شده، حالا این با عملکرد رافا قایل مقایسه هستش؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: