نمایش پست تنها
قدیمی 04-09-2010, 05:10 PM   #48
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
چرا کلی گویی میکنی؟ مثل این میمونه یکی پیش بینی کنه ایران تو فوتبال قهرمان جام جهانی میشه ، این آخر خندست هر چند رو کاغد احتمال همه چی هست. ولی هر جا هم نظر سنجی بزارن، ایران رو نمیزان.
بیخود افه منطق نیا و نگو ورزش غیر قابل پیش بینیه، هر کی بگه رافا یه دونه مسترز رو خاک نمیبره، دقیقا مثل کسیه که بگه ایران قهرمان جهان میشه و شایسته قهقهه هستش.
فکر کردید چرا ATP خودش 0 رو نذاشته؟

اون مقداری که رافا روی خاک از بقیه بهتره، راجر عمرا از بقیه روی هارد و چمن بهتر نیست، بهتر هست ولی نه با فاصله زیاد، نمونش باختش به رافا در ویمبلدون و به دلپوترو در یو اس اپن و بازیهای بسیار نزدیکی که با رافا و امسال با رادیک در ویمبلدون داشت نشون از اختلاف کمش با بقیه هست.

بله، مگه الان میگم نیست؟ این هم نشون دیگری از واقع بینیه من هست که نمیام بگم رافا فلانه و بهمانه،
بله خودم گفتم رافا خیلی از بازیهای خاکی رو که برده دلیلیش تنیسی نبوده و به علت قوای بدنی بالاش بوده، خب داریم در مورد خاک حرف میزنیم دیگه؟ درسته؟ یکی از دلایلی که میگم رافا با بقیه خیلی رو خاک اختلاف داره، همینه، به هر حال Stamina یکی از فاکتورهای مهم در خاکه که خیلیها ندارن و رافا داره.
اقا خیال کرده داره مچ منو میگیره
دلیل این که میگی رافا اختلاف بیشتری با رقباش داره واقعا مسخرست
رافا 4 سال توی خاک قهرمان رولند شد ، ولی بعد از 4 سال توی دور 4ام فرنچ اوپن با نتیجه ی نه چندان نزدیک شکست خورد .
اما راجر 5 سال توی چمن بدون شکست بود . و شک نکن اگه مسترز هم روی چمن بود مثه مسترزهایی که رافا روی خاک برده اونا رو هم درو میکرد . و بالاخره توی یه دوره رافا آماده تر بود و تونست راجر رو روی چمن ببره . همون طور که پارسال روبین بهتر از رافا بود و رافا رو برد.
حالا شما چطور میگی اختلاف رافا با بقیه بیشتره خدا میدونه !!
البته بیشتر بخاطر مسابقات مسترزه که باعث شده قدرت رافا روی خاک بیشتر نمایان بشه .
از هر زاویه ای به موضوع نگاه کنیم ، سلطه ی راجر روی چمن بیشتر از سلطه ی رافا روی خاک بوده
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: