نمایش پست تنها
قدیمی 04-09-2010, 03:00 PM   #40
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
خوب دیگه
سطح شعور شما در این دو جمله کاملا مشخصه
همین که می گی رافا عمرا روی خاک نمی بازه مگر به این دو علت، حاکی از خیلی از مسائل داره

شما هنوز نفهمیدی که ورزش غیر قابل پیش بینیه و نمی تونی درک کنی که هر روز ممکنه باخت پیش بیاد
روی هر سطحی
حتی اگه رافائل نادال باشی

دم خود رافا گرم که هیچوفت از این توجیهات نمیاره

مورد دوم رو هم قبول ندارم

رافا روی خاک از بقیه بهتره، همون طور که راجر روی چمن و هاردکورت سریع از بقیه بهتره

همین چند روز پیش بود داشتی می گفتی رافا بازیهای روی خاک پارسال مقابل نوواک رو فقط روی انرژی و زور و روحیه بهتر خودش برد و تفاوت چندانی با هم نداشتن

چرا کلی گویی میکنی؟ مثل این میمونه یکی پیش بینی کنه ایران تو فوتبال قهرمان جام جهانی میشه ، این آخر خندست هر چند رو کاغد احتمال همه چی هست. ولی هر جا هم نظر سنجی بزارن، ایران رو نمیزان.
بیخود افه منطق نیا و نگو ورزش غیر قابل پیش بینیه، هر کی بگه رافا یه دونه مسترز رو خاک نمیبره، دقیقا مثل کسیه که بگه ایران قهرمان جهان میشه و شایسته قهقهه هستش.
فکر کردید چرا ATP خودش 0 رو نذاشته؟

اون مقداری که رافا روی خاک از بقیه بهتره، راجر عمرا از بقیه روی هارد و چمن بهتر نیست، بهتر هست ولی نه با فاصله زیاد، نمونش باختش به رافا در ویمبلدون و به دلپوترو در یو اس اپن و بازیهای بسیار نزدیکی که با رافا و امسال با رادیک در ویمبلدون داشت نشون از اختلاف کمش با بقیه هست.

بله، مگه الان میگم نیست؟ این هم نشون دیگری از واقع بینیه من هست که نمیام بگم رافا فلانه و بهمانه،
بله خودم گفتم رافا خیلی از بازیهای خاکی رو که برده دلیلیش تنیسی نبوده و به علت قوای بدنی بالاش بوده، خب داریم در مورد خاک حرف میزنیم دیگه؟ درسته؟ یکی از دلایلی که میگم رافا با بقیه خیلی رو خاک اختلاف داره، همینه، به هر حال Stamina یکی از فاکتورهای مهم در خاکه که خیلیها ندارن و رافا داره.
اقا خیال کرده داره مچ منو میگیره
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: