نمایش پست تنها
قدیمی 03-24-2010, 02:50 PM   #5
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
من اصلا قبول ندارم که چون سینسیناتی رو بازی کرد، یو اس اوپن رو نتونست ببره
چه ربطی داره؟

راجر بارها شده که سینسیناتی و US Open رو Back to Back برده
بارها شده که هال و ویمبلدون رو Back to Back برده
سال 2009 هم که مادرید و فرنچ رو برد

توی یو اس اوپن یه لحظه تمرکزش رو از دست نمی داد، ست دوم رو هم می برد و کار دیگه تموم بود

یعنی شما می گی اگه توی مادرید شرکت نمی کرد، مقابل تامی هاس و دل پوترو توی فرنچ به زحمت نمی افتاد؟
اصلا چه ربطی دارن اینها به هم؟

تازه بین همه این تورنمنتها، یک هفته فاصله هست و تنیسورها به راحتی می تونن خودشون رو ریکاوری کنن
خب اين نظر شماست!!!

من منظورم اينه كه دو جام رو پشت سر هم بردن سخته!!!و خيلي تلاش ميخواد!!شما اين راجر رو با 2005 و 2006 و2007 يكي ميدوني؟

نادال اگه پارسال به مونت كارلو و رم و بارسلونا كمتر اهميت ميداد مادريد و رولند رو ميگرفت!

نه منظورم اين نيست كه با هاس و خوان به زحمت نميفتاد!!!
منظورم اينه كه قبل رولند با دلپترو بازي كرد و عين هلو بردش ولي توي رولند نه!!!و خيلي هم به دردسر افتاد!!!!!(خيلي مثال هاي مرتبت با اين هست)!!!

راجر استراتژي بازيش رو با نادال عوض كرده؟ و پشت سر هم باهاش روبرو نميشه؟

من نظرم اينه كه بازي هايي كه به گرند اسلم منتهي ميشه رو نبايد جدي گرفت و بازيكني مث راجر نبايد توانش رو در معرض نمايش بزاره!!!

كه خدارو شكر هم تقريبا اينجوري شدهو اين اسطوره خيلي خيلي از من و تو با هوش تره!!!

يه سوال ديگه كه به اين بحث خيلي مرتبته( البته فوتبالي):
چرا تيم هاي فوتبالي كه توي مسابقات معتبر هم گروه هستن قبلش با هم بازي نميكنن و بازي هاشون خيلي برا هم حساسه؟
جواب اين سوال با تنيس مرتبطه.

موفق و موئد باشيد.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: