نمایش پست تنها
قدیمی 03-20-2010, 02:12 PM   #207
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
منم تنیس خیلی کم بازی کردم، ولی حرفی که میزنم مثل تو از روی هوا نمیزنم، میرم چهار تا سایت درست حسابی که اعضاش اکثرا بازیکنای تنیس هیتند، نظر سنجیهاشون رو نگاه میکنم، و مثل تو کور نیستم و میبنم که خیلی ها فورهند رافا رو نه بهترین بلکه یکی از بهترینها میدونند و تو چند اسمی که میبرن از فورهند رافا هم نام میبرن.

در مورد تاپیک هم توضیخ دادن که محمد جولایی یه تاپیک نا امید کننده درباره فدرر داشت من فکر کردم اونو میگی، وگرنه طول و عرضی نداری که بخوام بهت دروغ بگم.

در مورد فورهند هم باز درک پائینت از تنیس رو نشون دادی، وقتی میگی تو هایتی هم زد فرق بین شوخی و جدی رو نمیفهمی، فکر میکنی هر توپی که از تور فاصله بگیره تاپ اسپین مناسب شرایط مسابقه ست. اینقدر این حرف بچه گاه و خامه که جایی برای توضیح اضافه نمیزاره.
بله رافا با اختلاف بهترین فورهندتاپ اسپین دنیا رو داره و بعد از اون فدرر:

بقیه مطالبت درباره رافا هم اینقدر شر و وره که اصلا حوصاه ندارم جواب بدم، چون قبلا هم بارها توضیح دادم
اگه الانم توضیح دادم برای اینکه بقیه یه وقت گمراه نشن، وگرنه هر وقت احساس کنم همه به میزان اراجیفی که بهم میبافی اذعان دارن سکوت میکنم.
وقتی با یه بازی، کل حیثیت ایزنر رو زیر سوال میبری و اصلا نه والیهاشون میبینی، نه قابلیتهای خوب و تنوعش در سرویس رو، جایی برای بحث اضافه نمیزاری.
در دنیای کوچیک خودت و در کنار گولبیس ها خوش باش.
بابا این آقا نمیدونه تنیس چیه خودتو واسه توهینایی که به همه تنیسورا میکنه ناراحت نکن این چیزا به تربیت خانوادگی برمیگرده

یادمه رولندگاروس 2008 بعد بازی با نادال، جوکوویچ تو مصاحبش درمورد فورهند نادال گفت

its like boxing

همه بازیکنا از فروهند نادال مینالن، یکی از مزیتای فورهندش هم اینه که نمیشه جهت ضربه فورهندشو به راحتی پیش بینی کرد

لازم نیست به کسی که از تنیس چیزی جز فدرر نمیفهمه چیزی بفهمونی دهها تنیسور تو گذشته وجود داشتن که وجود اونها باعث شده تنیس به اینجا برسه

فدرر، نادال، جوکوویچ، موری، رودیک و.... بخاطر افتخارایی که دارن هرجا میرن بهشون احترام میزارن هرکسی هم که به اونها بی احترامی یا توهین کنه از آشغال هم کمتره حالا با هر عنوانی باشه دوستدار فدرر، نادال یا هر تنیسور دیگه ایی

اینجا حموم زنونه نیست که هرکی هر چی دلش بخواد بگه آقای Mohammad اگر شما مدیر سایت هستنید (مطمئن نیستم) باید برای احترام به کاربراتون جلوی این روندو بگیرین-متشکرم
فایل های پیوست شده
نوع فایل: zip Learn from Rafael Nadals Huge Forehand in Slow Motion Passion for Tennis.zip (1.26 مگابایت, 7 نمایش)
نوع فایل: zip Rafael Nadal - Forehand Super Slow Motion Side View.zip (829.5 کیلو بایت, 7 نمایش)
نوع فایل: zip The Rafael Nadal Forehand.zip (3.79 مگابایت, 11 نمایش)
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: