نمایش پست تنها
قدیمی 02-25-2010, 10:22 AM   #125
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

آقا پاور عزيز من چون مي خوام اين بحث زود تر تموم شه زياد صحبت نمي كنم
اما مجبور شدم بعضي از حرف ها رو توضيح بدم
1-من منظورم از امتيازات منفي دقيقا اينكه ديگه اينجور بحث ها پيش نياد و نه اينكه به شما منفي بدم يا بگم كسي نياد چون من خودم خيلي ناراحت ميشم كه ميبينم اين دفعه چندم بحث به اينجا ها ميرسه حداقل تو چند ماه اخير منم ميخوام اين ماجراها واسه هميشه فيصله پيدا كنه
2-ميدوني من خودم هيچ جوابي به شما ندادم تا وقتي كه شما اون حرف هاي بي ربط به اين تاپيك در مورد مسائل سياسي رو زدي (چرا ش رو خدا عالمه) بازم حرفي نزدم اما وقتي آقا كوروش جان جواب دادن كه توهين نكنين ديدم خيلي ديگه نا مردي شما هر چي خواستي گفتي حالا بچه ها كه مثل شما جواب دادن ايشون مياد اينو ميگه
3- در مورد محمد ببين محمد دقيقا چند روز قبلش به يكي از دوستان به خاطره كلماتي كه در مورد تنيسر هاي زن سياه پوست بكار برده بود تذكر داد ،من ميگم محمد وقتي اينقدر دقت ميكنه و چطور به شما تذكر نداد خودت اگه آدم منطقي باشي بايد قبول كني كه بعضي كلماتت در مورد راجر اصلا قشنگ نبود و توهين بود و شايد طنز آميز هم گفته بودي شايد به خاطر طنز صحببت تشكر لازم بود اما بعدش شايد يه تذكر بد نبود .
4- ميلاد خان هم حرف هاش بعضي هاش خيلي تند هست من قبلا هم اينارو گفتم پس نميگم باز.
در پايان من ميگم كه آب ريخته شده رو نميشه جمع كرد چون بعضي حرف ها نبايد زده مي شد زده شد اما اگه الان جلو اين اتفاقات گرفته نشه شايد دفعه بعدي بدتر از اين اتفاق بيفته
من بشخصه اگه صحبتي كردم و كسي رو ناراحت كردم يا توهين آميز بوده ر جواب توهين كسي نبوده و از دستم در رفته
من به اين اعتقاد ندارم كه اگه كسي توهين كرد منم بايد شخصيتم رو زير سوال ببرم و مثل اون باشم ،من بايد هميشه سعي كنم خوب عمل كنم مخصوصا وقتي اتفاقي خلاف نظر من ميفته اون موقع كار من ارزش داره و ارزش من مشخص ميشه وگرنه وقتي همه جا آروم كه ما همه رستم دستان هستيم اما موقع نبرد مشخص ميشه كي چند مرده حلاجه

خوبه زياد حرف نخواستم بزنم
خواهشن بحث رو تمام كنين و اگه ميخواين ادامه بديم فكر كنين واسه پيشگيري نه ادامه اين بحث

يا حق
msh13792 آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: