نمایش پست تنها
قدیمی 02-20-2010, 07:22 PM   #12
ARA-RF
Roger's Fan

آواتار ARA-RF

پستها: 76
سپاس: 59
در 76 پست 810 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط راجر!

نقل قول:
حرف حقیقت تلخه و به همین دلیل مشابه الان 4 تا انسان بی سواد برای نشنیدن چنین
حرف هایی دست به اسلحه می برند و در روز روشن آینده سازان مملکت رو قتل عام می کنند
تا از این دست حرف ها کسی نزنه و کسی نشنوه.
خیلی برام جالبه تا بدونم چند نفر این حرف حق رو قبول دارن! فکر کنم انهایی که یا از راجر نفرت دارن یا تنیسور محبوبشون چند باری به راجر باخته باشه! چون من ندیدم تا به حال این حرف حق رو همون بزرگان تنیسی که اشاره کردید در مورد راجر بزنن!! پس عجب حقی که شما متوجه اون شدی!!
راستی چقدر خوبه زمانی که حرف و منطق جواب نمیده! شما طرف مقابل رو بی سواد قلمداد میکنی این هم از همون حق اکتشافی شما دلالت میکنه ( البته این رو در مورد این بحث تنیسی میگما ، به وجه سیاسیش کار ندارم!)
نقل قول:
من اصلا قصد نداشته و ندارم که موجبات تالم و تاثر شما بشوم. شما هم می توانید در صورت
تنفر بیش از اندازه از من نام و مشخصات آیدی من رو به ارتش (چه غلطا!) سایبری جمهوری
اسلامی بدین تا من رو ببرن بندازن اونجایی که عرب نی انداخت، بلکه صدای من رو نشنوین
و بلکه چنین حرف هایی رو کسی نزنه...
اون حرفی که من زدم ربطی به تنفر از شما نداره و یا شاید من اشتباه کردم که لفظ تنفر رو به کار بردم! یک بحث کلی هست . فکر می کنم خیلی خوب باشه همونطوری که اگر پستی رو دوست داشتیم براش تشکر می کنیم ، در مورد پستی هم از نظر ما جالب نیست با یک نشانی این رو نشون بدیم! پس این ربطی به شما نداره دوست عزیز و من از شما اظهار تنفر نکردم!

ویرایش توسط ARA-RF : 02-20-2010 در ساعت 07:37 PM
ARA-RF آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARA-RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: