نمایش پست تنها
قدیمی 02-01-2010, 06:27 PM   #1615
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
من نميخواستم ديگه پستي بدم در اين رابطه، چون لازم نبود و الانم پست مهرداد رو ديدم، ولي چون يك كلمه رو اشتباها زيادي نوشتم، لازمه اين پست رو بزنم، اولا بابت اون قضيه گه دقيقا رو نوشتم عذرخواهي ميكنم ولي اون كلمه رو هم برداري معني جمله ات كاملا واضحه،

(البته جالبه،همه این بحثهای ممد دوباره از روزی شروع شد که رافا حذف شد،راجر نیکلای رو برد،و دست آخر نواک هم حذف شد،حسن ختام هم که قهرمانی راجر بود)

ميگي اين بحث هاي من از روزي شروع شد رافا حذف شد، ببين دو تا آدم بالغ هستيم، بچه گول نميزنيم كه، وقتي بحث شروع ميشه من بايد چيزي گفته باشم ديگه؟ حب چي گفتم؟ منبع بيار، با شما تماس تلفني هم نداشتم كه داشتم؟ رو هوا كه نميشه حرف زد،
اگه منظورتو بد رسوندي بيا بگو اشتباه منظرومو رسوندم چرا سعي ميكني با چهار تا اسمايلي الكي توجيه كني و باز منو مقصر جلوه بدي؟

ببين اكثر طرفداراي راجر به جز شما عده قليل درباره رفتار خوب و بد من به درستي قضاوت ميكنن، از دوستان عزيز كه اين بحثها باعث رنجششون شد، عذر خواهي ميكنم.
مطمئنا اين آخرين پست من در اين رابطه ست.

شاید قید "از روزی" رو اشتباه گفته باشم،کلمه بهتری پیدا نمیکنم،منظورم سلسله اتفاقاتی هست که تو جمله قرمز یاداور شدم که در نهایت به قهرمانی راجر انجامید.

منظورم من رو کسانی که میبایست میفهمیدند حتما فهمیدن،حتی خود تو

اون عده قلیل هم این دلیل رو قبلا میدونستن و برای اونا نگفتم
برای روشن شدن افکار عمومی بود،باشد که درست قضاوت کنند
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: