نمایش پست تنها
قدیمی 01-22-2010, 06:39 PM   #3
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
دوستان یادشون باشه که کی شروع کرد.
چند کلام هم از مادر عروس بشنویم هم بد نیست.
کوچولو یادت رفته وقتی اومدی توی ایتی ست فکر می کردی Head-to-Head یعنی بازیکنان سر هم رو به هم می کوبند و یا اگر من نمی گفتم Solid یعنی چی فکر می کردی بازیکن Solid یعنی بازیکن جامد و یا .....
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ
میشه شما که متخصص رنکینگ هستید بگید Benneteau رنکش چنده که Federer رو برد , در حالیکه من چند روز قبل از بازی به یکی از دوستان گفتم که Benneteau به هیچ وجه Matc Up خوبی برای Federer نیست به این دلیل و اون دلیل و اون دلیل. البته شما فکر کنم معنی Match Up رو بازی بالا معنی کنی.
حرفهات چیزی جز تبریک و درود و رنک نیست.
اون هم یک مثاله احمق که من راجع به Federer می زدم تا وقتی که پا به سن نزاشته بود , دیدی هم ان زمان که خوش بین ترین طرفدار Federer هم فکرشو نمی کرد من قبل از US Open سال 2008 , من وی رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده بودم , همین حالا هم همین مثال رو راجع به Nadal در French Open امسال میزنم.
به توی کله پوک هم هیچ ربطی نداره که من Blake رو انتخاب کردم اگر بازیش با Del Potro رو میدیدی میفهمیدی چقدر انتخاب خوبی بوده , البته شما چون خیلی به تنیس علاقه مندی فکر کنم فقط بازیهای Federer رو ببینی وسایر بازیکنان رو قابل ندونی که وقتتو براشون بزاری , بازیهای Federer رو هم برای کل کل می بینی نه برای علاقه ات به تنیس.
آره
خوب گاهی هم درست می گی
ولی غلط غلوط هم زیاد می گی دیگه فرید
خوب این که ناراحتی نداره
همه اشتباه می کنن
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: