نمایش پست تنها
قدیمی 05-31-2009, 11:32 PM   #39
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova
پیش فرض گفتگو پیرامون مسابقات رولند گروس!

نادال در کنفرانس مطبوعاتی:
آیا فکر می کنی اخیرا تورنمنت های زیادی بازی کردی؟چطوری می خوای واسه ویمبلدون آماده بشی؟

نادال:آره وقتی شما میبازی هر کسی شروع می کنه به آنالیز،اگه من زیاد بازی کردم،اگه من خسته ام،راستش من چهار سال پشت سر هم بردم با بازی یکسان،حقیقته من امسال همون جوری بازی کردم و باختم. چه اتفاقی افتاد؟من باختم،همین
چیزی که اتفاف افتاد،من یه فرصت دیگه رو واسه بردن یه تورنمنت بزرگ اینجا از دست دادم.همیشه باخت بزرگی برام هست.اما در پایان بیش از یه بازی نبود.

شما بااین با شوخ طبعی برخورد میکنی.اما واقعا چقدر بهت صدمه میزنه این شکست،اولین باخت در رولند گاروس،صادقانه؟
نادال:خوب،امروز بهترین روزم نیست.زیاد خوشحال نیستم.حقیقتش شما میدونی همیشه باختن در یک گرند اسلم سخته،به خصوص تو گرند اسلمی که شما شانس بیشتری برای برد داری نسبت به بقیه ی دیگه
اما من انجام دادم، خیلی خوب انجام دادم تو ویمبلدون و استرالیا،و نیمه نهایی پارسال تو یو اس اوپن ،من باید به خودم اعتماد داشته باشم و به رفتن و تلاشم ادامه بدم.
اگه امروز باختم .آن...خوب،آماده سازی روحی،نمی دونم،خوب نبود.
بنابراین باید من سخت کار کنم تا برای تورنمنت های بزرگ بعدی آماده بشم

شما باید می دونستی این روز خواهد آمد،شگفت زده نیستی که خیلی زود اومد؟
نادال:نمی دونم.اگه شما فکر می کنی زوده بعد از چهار سال؟(خنده).بازیکنای زیادی هستن که چهارسال تو یه ردیف بردن؟آیا بازیکنه دیگه ای هست؟

(چرا رافا خیلی زود باختی تو رولند گاروس، خیلی زود، افسوس که نتونستی اسمتو به تنهایی تو رکوردهای تنیس ثبت کنی...افسوس...افسوس )
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول