نمایش پست تنها
قدیمی 12-27-2009, 06:14 PM   #63
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

البته استفاده از سرویسهای مختلف بیش از انکه به نوع سطح بستگی داشته باشد به نوع تاکتیکی که زننده سرویس می خواهد اجرا کند و حریفی که در برابر وی قرار دارد , بستگی دارد.
با توجه به این جمله سوال سومم منتفی است.
بازیکنانی که از بکهند یک دست استفاده می کنند در برابر توپهایی که ارتفاع بالائی دارند معمولا دچار مشکل می شوند اما در برابر توپهای با ارتفاع پائین به زحمت نمی افتند , بر خلاف ایندسته بازیکنانی که از بکهند دو دست و به خصوص از Extreme Grip استفاده می کنند در برابر توپهای با ارتفاع بالا در سمت بکهندشان خیلی دچار مشکل نمی شوند اما در برابر توپهای با ارتفاع پائین دچار مشکل می شوند.
بنابراین: سرویس Kick در برابر بازیکنانی که از بکهند یک دست برخوردارند بیشتر موثر است.
این جملات منو یاد مچ پوینت بازی بین کارلویچ وفدرر (سینسیناتی 2008 ) انداخت که کارلویچ سرویس دوم را روانه بکهند راجر کرد و توپ پس از برخورد به زمین دارای ارتفاع بود(سرویس kick) و راجر هم اوت کرد و باخت ( مرد شماره یک بودن رو هم از دست داد).
من چند تقاضا دارم :
1- ایا میتونم باز هم سوال کنم البته نه مکررا بلکه به موقع
2- با توجه به اینکه پست هاتون دارای کلمات زیاد انگلیسی هستن وبعضی هارو به دیکشنری مراجعه می کنیم اگر براتون مقدور هست کلمات پر کاربرد انگلیسی در تحلیل های تنیس رو با معنی در یک پست بنویسید.
با تشکر فراوان از شما
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: