نمایش پست تنها
قدیمی 12-23-2009, 09:55 PM   #33
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
1- در گذشته از طرف بکهندش در اکثر مواقع Slice می زد و به ندرت Top Spin می زد , اما در نیمه دوم سال من در مسابقاتش دقت کردم دیدم که خیلی رو بکهندش کار کرده و اکثر مواقع Top Spin می زد و به ندرت از Slice استفاده می کرد.

با سلام خدمت شمادوست عزیز.به نظر من گونزالزی که در اکثر مواقع Slice از گونزالزی که بکهند topspin دار خطرناکتره :بازی نادال - گونزالز استرالیا 2007 - slice مکرر گونزو به سمت چپ رافا و چون توپ بعد از برخورد به زمین ارتفاع چندانی نمی گرفت رافا نمی تونست یک فورهند قدرتمند روانه زمین گونزالز کند در نتیجه یا رافا eror میداد یا گونزو بعد از کشیدن slice با چرخش بدنش در سمت چپ زمین خود در شرایط فورهند قرار میگرفت (نتیجه 3-0 گونزالز).دقیقا عکس این موضوع در استرالیا 2009 رخ داد : بکهند top spin های نه چندان قدرتمند گونزو پس از برخورد به زمین دارای ارتفاع بودند واین برای رافا شرایط خوبی رو فراهم میکنه.(نتیجه 3-0 نادال).جالب اینکه من مشابه بازی slice گونزو در سالهای پیش اواخر سال 2009 اونهم در بازی نادال - لیوبجیچ دیدم جایی که تادال واقعا به مشکل برخورده بود وشانس اورد حریف به دلیل مصدومیت کناره گیری کرد.
موفق باشید.
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: