نمایش پست تنها
قدیمی 12-06-2009, 06:48 PM   #147
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
کوروش اگه تو 10 بار دیدیش من شونصد بار دیدمش !!!
رافا فقط ضرباتش عمیق تر بود ... همین !!!
قبول دارم اگرشن بازیش هم بیشتر از الان بود ... ولی در مجموع بازی میشد گفت فدرر 70% حمله میکرد و رافا 30% !
سر سرویس گیم های فدرر رافا خیلی کم حمله میکرد و اون حمله هایی که میکرد اکثرا سر سرو گیم خودش بود . ولی در مجموع رافا تو اون بازی خیلی خوب بازی کرد ... خیلی

دقیقا اوضاع مثل استرالیا بود ... ولی تو اون بازی برتری با راجر بود و توی استرالیا نادال بهتر بود
رافا ضربات تاپ اسپنیش اگه عمیق باشه، وحشتناکه به معنای واقعی کلمه وحشتناکه!!!!! درسته به اندازه فورهندهای دلپوترو به چشم نمیاد، طبیعی هم هست چون این سرعت توپ که از دیدگاه تماشاچی به چشم میاد نه اسپنش، ولی از دیدگاه بازیکن فرق داره. رافا تو بازی با داویدنکو تو لند نست اول همش سعی کرد فلت بازی کنه که گند زد، ولی ست دوم کامبینیشنی از تاپ اسپین عمیق و ضربات فلت رو استفاده کرد که نتیجشم دید ست رو نبرد ولی بازی پایاپای شد، آخ و اوخ داویندکو که به راحتی توپهارو آنرایز میزنه دراومده بود و اگه یادت باشه چند تا ارور پشت سرهم رو بکندش داد، ولی تاپ اسپین اگه کوتاه باشه مفت نمیارزه.
فقط بدبختی اینه که دیگه نمیتونه روند بلند بازی کردنشو حفظ کنه، تو مصاحبه بعد از بازی با بردیچ گفت اولش خیلی کوتاه بازی کردم ولی بعدش درست شد، اگه اشتباه نکنم موری بعد از بازی که به رافا تو ویمبلدون پارسال یا پیارسال باخت گفت رافا خیلی ضربات رو نزدیک خطها میزنه ...
انصافا خیلی از اشتباهات حریفاشو رو نباید آنفورسد ارور تلقی کرد، کاملا تحت فشار ارور میدن تازه باید برای رافا وینر حساب کنن اونارو ولی من واقعا برای وضع بازی الان رافا نگرانم امروز خیلی بد بود خیلی ...
Mohammad آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: