نمایش پست تنها
قدیمی 11-30-2009, 02:06 PM   #1407
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
تو گویی رافا بازی رو نمیبره مگه ابرو باد و مه خورشید فلک با هم جمع شن به نفع رافا!!

فرید جان خودتون هم گفتید سطح Plexicushion از سال 2008 کار گذاشته شد. همون سالی که رافا به کاملترین وجه ممکن جلوی سونگا تحقیر شد و پس و پیش وینر خورد، یادم نمیره رافا در امتداد خط بیس لاین مستقیم میرفت اونور، دوباره بر می گشت اینور از بس که سرویس وینر و آس نوش جان کرد.
مصاحبه ای سال 2008 یادمه سرینا ویلیامز کزد که در جواب این سوال که سطح مسابقات چه جوریه، گفته بود من فرقی تو میزان سرعت نمیبینم، اما سطح خیلی Bounce ش کمتر و یکنواخت تر شده که این خیلی خوبه و من آخر هفته دیگه شونه ام درد نمیگره ! از اون طرف سال 2005 یا 2006 بود که لیتون هیوئیت مصاحبه کرده بود و به شدت اعتراض کرده بود که سطح Rebound Ace خیلی کنده حتی کندتر از رولندگروس!!!!!!
من چند وقت پیش از یکی که خیلی خبره است تو این موارد پرسیدم، گفت نه سرعت مجموعا همونه و شاید یه ذره بیشتر، فقط نکته ای که متذکر شد گفت سطح Rebound Ace خیلی نسبت به گرما واکنش نشون میده، اختلاف سرعتش میان شب و روزش خیلی چشمگیره. ولی الان این سطح جدید اینجوری نیست.
عوض کردن سطح هم به درخواست خیلی از بازیکنا انجام شده که معتقد بودند سط قبلی باعث مصدومیتهای فراوان میشده.
من نمیدونم بازیکنا چی گفتن . ولی چیزی که واضح و مشخصه اینه که سطح بازیهای استرالیا نسبت به سال 2005 و 2006 کندتر شده . اون قدر واضحه که از دیدن دو تا بازی به راحتی میشد اینو فهمید . بازیهای 2006 رو که با بازیهای 2008 و 2009 مقایسه میکنم کاملا این تفاوت رو میشه احساس کرد .
Afshin آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: