نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2009, 11:08 PM   #1115
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
توضیحی راجع به سبک بازی Controlled-aggression
Aggressive به معنای پر خاشگر و در تنیس به مفهوم حمله ور شدن می باشد , این دسته از بازیکنان معمولا Solid و بدور از خطا و اشتباه هستند و همانطور که از معنای این سبک بر می اید ( حمله کنترل شده ) در مواقعی از بازی حمله می کنند که موقعیت مناسبی برای حمله کردن وجود داشته باشد و به اصطلاح با حساب و کتاب حمله می کنند و بی گدار به اب نمی زنند. بهترین بازیکنی که در حال حاظر به اجرای این سبک از بازی می پردازد جوان 20 ساله Del Potro ه و سایر بازیکنانی که از این سبک بازی برخوردارند عبارتند از:
Djokovic , Nalbandian , Ferrer , Ferrero , Robredo , Tipsarevic , Kiefer
بله دلیل نمیشه مثلا Federer هم سبک بازیش Controlled aggression ه و دفاع خیلی خوبی هم دارد.
اما شما در سال 2009 وقتی به بازیهای Djokovic نگاه می کنید و سیستم Hawk Eye نشان می دهد که وی مثلا 80 یا 90 % مواقع بازی ظرباتش رو پشت خط Base زده و فقط 10 یا 20% مواقع Step Inside the court and take the ball Early کرده متوجه می شوید که منظور من چیست.
Djokovic از اول سال 2009 که راکتش رو عوض کرد بیشتر به دفاع می پردازد تا حمله چون اوایل سال با راکت جدیدش دیگر اون اعتماد به نفس سابقش رو برای انکه Go for his shots رو نداشت ( وقتی میبینه که دیگر مثل سابق نمی تواند ظربه بزند و هنگامی که می خواهد بازی را دیکته کند اکثر مواقع U.E می دهد )
حمله ای ترین بازیکنان جهان هم کسانی هستند که از سبک بازی Ultra Aggressive برخوردارند که در این مسابقات این سبک بازی را می توانید در بازیکنانی مانند Davydenko , Soderling , Verdasco مشاهده کنید.
کاشکی شما سرت شلوغ نبود و فرصت تایپ کردن رو داشتی تا من و سایر دوستان از معلومات منحصر به فرد شما که اگر در یک تاپیک معتبر تنیس بیان شود همه را به خنده وا می دارد استفاده می کردیم.
تقاضا دارم از سایر دوستان Federer ی و یا Nadal ی خودتون ( نکنه فامیلشون Federer و Nadal ه ) خواهش کنید که انها هم از معلومات نابشون خواهش کنند و من رو متوجه کنند.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
تو چرا متوجه نمی شی؟
بحث سر نسبیته
نه، نوواک هم تنیسوریه که خیلی وقتا هجوم می بره و نسبت به تنیسورای دفاعی، خیلی هجومی تر بازی می کنه

ولی باز مقابل تنیسورایی مثل خوان، سودرلینگ، داویدنکو و راجر دفاعی تره

من متوجه نمیشم؟؟!!!
قسمت قرمز رو ببین. تو متوجه نمیشی!!!!!

اینجا هیچ نسبیتی در کار نیست.

در ضمن در بحث کلاسه کردن و تقسیم بندی بازیکنا که میتونیم هزار جور تقسیم بندی کنیم و بعدش از قانون نسبیت استفاده کنیم!!!!!!!!

میلاد یوکویچ یکی از حمله ای ترین بازیکنای دنیاست. آره بازیکن حمله ای هم داریم که به درو دیوار میکوبه و رده 207 ام جهانه راجع به اون بحث نمیکنیم. راجع به یوکویچ بحث میکنیم.

اینجاست که میگم این اصطلاخات غلط اندازه.
یوکویچ بازیکن حمله ایه چه با اصطلاح چه بدون اصطلاح!!!!!!

یه نگاهی هم به حرفای سهیل بنداز!!!

ممنونم

سلام آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: