نمایش پست تنها
قدیمی 11-27-2009, 03:33 PM   #1006
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rafa nadal نمایش پست ها
سهیل جان من از سال2006اززمانی که رافا توی رولند گاروس 3-1فدرر راشکست داد من از اونجا عاشق رافا یا به نوعی دیونه بازیهاش شدم که در صورت باخت رافا هیچ کس تو خونه جرات نداشت با من صحبت کنه اما توی روزنامه ای که باهش صحبت کردند گفته بود بیشتر افت من بخاطر ازهم جدا شدن مادر وپدرمن است گفت خیلی روی روحیه من اثر کرده میدونی برای کی پدر ومادرش اومدن بازیها رافا ببینند به همین خاطر که روحیه به رافا بدند در مسابقه که رافا امتیاز می گرفت مادرش بلند میشد و براش دست میزد من یاد دارم مادر وپدرش توی فینال ویمبلدون اومدن بازی پسرشون دیدن من یاد ندارم توی مسترز هم اومده باشه نگاه بازی کنن

توی روزنامه گفته بود خیلی برای من دردناک است که مادر به این مهربانی بخواد از پدرم جدا بشه گفت من نمی تونم روی بازیها تمرکز کنم فقط به فکر پدرومادر هستم که میخواند از هم جدا بشن.سهیل جان تنیس یک ورزشی است که اگر تمرکز 100%نداشته باشی محال است نتیجه خوبی بگیری درسته اما به نظر تو رافا با این شرایط چه جوری میخواد نتیجه خوب بگیره

امادر کلام اخر سهیل جان توی قسمت اول چه گفتم رافا اززمانی راجر زده من عاشق او شده ام اگر نارحت شدی معذرت می خوام
اتفاقا همون موقع که این خبر واسه اولین بار منتشر شد من
از پدر و مادر رافا انتقاد کردم و گفتم اینا نباید بخاطر رافا هم
شده این کارو میکردن.
البته دوستان همه معتقد بودن چرا مجبور باشن همدیگرو تحمل
کنن بخاطر پسرشون.
مگه رافا بچه است که تحت تاثیر این چیزا قرار بگیره.
اونجا مثل ایران نیست و از این حرفها.

ضمنا من از شما ناراحت نمیشم محمد آقای گل.
از مطالب خوبی هم که می نویسی تشکر میکنم.
Rio آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: