نمایش پست تنها
قدیمی 11-25-2009, 09:10 PM   #646
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger.tennis نمایش پست ها
پیشگویی هم می کنی جناب کوروش ما خبر نداشتیم

بر چه اساسی سال دیگه بدتر میشه؟
بله عزیزم، پیشگوئی که نمیشه بهش گفت شاید پیش دید بهترین کلمه باشه!!

من بر اساس تجربه این حرف رو زدم نه از روی باد هوا!! تجربه نشون داده بازیکنائی مثل این تنیسور که یه نیمه ی فصل یا یه فصل حداکثر خوب بازی می کنن فصل بعدش به شدت افت می کنن!! مثال هائی هم هست اگه خواستی بگو برات بزنم...

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
چرا شما هميشه بد ميخواين واسه بقيه .شما هم مثل ما فدرري ها(با اجازه دوستان) خوبي بخواين واسه بقيه ما هميشه دعا ميكنم كه بقيه به فينال برسن و حتي دعا مي كنيم كه دوم بشن .
در مورد بقيه انقدر بدبينانه فكر نكنين .

عزیز البته همه ی هواداران و کلا انسان ها یکسان نیستن، بین هوادارای فدرر هم هستن کسانی که آرزوی چلاقی رافا رو داشتن!!!! ما بهیچوجه بدی برای کسی نخواستیم، اینکه من میگم سودرلینگ سال بعد نمیتونه مثل امسال باشه نه از روی دشمنی با این بلکه از روی تاریخ و بکگراند در تنیس میگم...

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
فصل بعد هر چیزی ممکنه ... هیچ ربطی به حضور خوب سودرلینگ توی این فصل نداره
شاید فصل بعد همه ی بازیهاش رو هم ببازه . شاید فقط یه جرقه بوده .... ولی در هر صورت سال 2009 خیلی خوب کار کرد

آخه عزیز من در آینده کسی نمیاد بگه سودرلینگ امسال کی رو برد و از کی باخت که!!! همه میگن این تنیسور چه کرده؟ گرند اسلم برده؟ مسترز 1000 برده؟ حتی فینال یه مسترز رسیده؟ تونسته یه 500 بدرد بخور ببره؟؟ همین، دو بار رافا رو برده و یه بار نواکو!!! امسال در حد استاندارد های خودش این تنیسور مشخصه خوب بوده ولی در مقایسه با کل تاپ تن همچین هم تعریفی نبوده که شماها ازش یه غول ساختید
koury آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: