نمایش پست تنها
قدیمی 11-19-2009, 02:08 AM   #94
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
فرید جان شما میگید شرایط بازی در شب خیلی کندتر از روز است؟!! بله این حرف برای سطح Rebound Ace که سابقا در مسابقات استرالیا استفاده می شد، درست بود چون اون سطح به طور عجیبی گرما رو به خودش میگرفت و هم رو میزان Bounce و هم Pace تاثیر می ذاشت. من مصاحبه از رافا میارم که گفته بازی تو روز رو بیشتر می پسنده اگه اینطوره که شما میگید اینقدر تاثیر داره پس برای رافا که حتی سطح متوسط پاریس رو فوق العاده سریع میدونست، باید شب رو بیشتر بپسنده؟ اینطور نیست؟ من منکر تاثیر شرایط جوی رو سرعت بازی نیستم ولی نه اون مقداری که سطح رو خیلی کند و تند کنه.

اگه قراره باخت سودرلینگ به خاطر شب بودن و بهمریختن تمرکزش باشه، رافا هم برای باخت دلایل زیادی داره:
چه چیزی برای یک بازیکن سخت تر از اینکه تو بحبوحه یک تورنمنت پدر و مادرش از هم جدا شن؟ چرا این رو برای باخت رافا تو رولند درنظر نگیریم، چرا درد زانوش رو درنظر نگیریم.

نه من و نه اکثر طرفدارای رافا معتقد نیستیم بازی رافا روی سطوح Super-Fast و حتی Fast خوبه نه اصلا.
ولی دو تورنمنتی که شما اشاره کردید حدودا در انتهای فصله و همه میدونیم رافا اون موقع به علت نوع بازیش کیفیت بدنیش افت کرده. من بازم نمیگم میتونه نه ولی قضاوت نمیکنم، ولی دیدم وقتی رافا روی فرم باشه تو مسابقات Queens که به اذعان همه تورنمنت بسیار سریعیه و بریک کردن بیگ سروها درش بسیار مشکله دز 1/4 کارلوویچ رو میزنه در 1/2 رادیک و تو فینال هم نواک رو!!!!!

من 100 درصد مطئمنم اگه اتفاق خاصی نیوفته رافا به راحتی سودرلینگ رو میبره.

فرید جان یه سوال این توپ Dunlop که میگید از 2008 سبکتر شده، آیا رسمیه یا نظر بازیکناست؟!
خب ما هم همینو میگیم دیگه ... دیگه این زانو واسه نادال زانو بشو نیست !
ما میگیم نمیتونه بخاطر همین مشکلاتی که داره .
بخاطر اینکه بازیش افت کرده . بخاطر اینکه مثل استرالیا نمیتونه بازی کنه و ریترنای خوف بزنه ! و خیلی چیزای دیگه
همه و همه ی این دلایل دست به دست هم میده تا یکی پیش بینی کنه که نادال شانس زیادی نداره
وگرنه اگه نادال مثل رولند 2008 بود هیچ کس چنین پیش بینی ای رو نمیکرد !
Afshin آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: