نمایش پست تنها
قدیمی 11-17-2009, 02:46 PM   #158
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

از نظر قیمت برام مهمه که بتونم با کمترین هزینه مناسب ترین راکت ( 50% قدرتی 50% کنترلی بین 280 تا 300 گرم وزن و هد حدود 100 سانت ) رو بخرم . دنبال مدل سال و قیافه خفن و راکت فلان و بهمان بازیکن هم نیستم . پیشنهاد اساتید چیه ؟

خیلی از این جای نوشتت خوشم اومد. مثل خودم فکر میکنی.

اگه تازه تنیس رو شروع کردی و میخوای واقعا تنیس رو یاد بگیری و پولش برات مهم نیست پیشنهاد میکنم یک راکت سبک (260 تا 280 گرم ) دسته دوم برای 8 تا 10 ماه اول بخری و بعدش بری دنبال راکت های سنگین تر که اغلب حرفهای تر هستن. اما اگه بازم مثل خودمی و دوست داری یک راکت بگیری که همیشه باهاش بازی کنی با این مشخصاتی که گفتی سراغ راکت های HEAD اصلا نرو چون که راکت های حرفه ای هستن و کنترل زیاد اما قدرت کمی دارن.

از راکت های ویلسون k obra tour رو بهت پیشنهاد میکنم و از راکت های Babolat سری pure drive standard cortex و pure drive gt ( وزن 300 گرم/ صفحه 100 / 50 کنترل 50 قدرت ) و راکت نادال aero pro drive cortex ( وزن 300 / صفحه 100 / 60 کنترل و 40 قدرت) رو پیشنهاد میدم.

از راکت های Prince هم راکت prince O3 white که شاراپوا با اون بازی میکرد رو بهت پیشنهاد میکنم که البته دیگه اون رو کنار گذاشته اما راکت خوبیه. در نظر داشته باش که دسته این راکت بلنده و شاید زیاد ازش خوشت نیاد.

آخر از همه این که برو تو سایت www.tennis-warehouse.com و اطلاعات بیشتر درباره این راکت ها رو اونجا چک کن.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: