نمایش پست تنها
قدیمی 11-15-2009, 10:50 AM   #153
farhangzr
Junior Member

پستها: 5
سپاس: 2
در 5 پست 27 بار سپاسگزاری شده
Exclamation چه راکتی انتخاب کنم

من حدود3 ماهی هست که شروع کردم . الان هم با یک راکت هد لیکوئید متال دارم بازی میکنم که باید دیگه بدم به صاحبش.

خیلی دنبال مقاله یا جائی که بتونه واقعا کمکم کنه در انتخاب راکت گشتم اما انگار همه سلیقه ای خرید میکنند .

سایت ویلسون که نتونست کمکی بهم بکنه اما توی سایت بابولات یک قسمتی هست به نام پروداکت چوزر که مشخصات رو میپرسه و راکتهای مناسب رو معرفی میکنه. این کار رو که کردم 3 راکت به من معرفی کرد که از drive z tour خودم خوشم اومد به نظر هم اc lite مناسب تر بود اون یکی مدل هم که معرفی شد pure drive بود .

حالا من چند تا سوال دارم .
اولا که تفاوت بین pure drive و z tour در چیه ؟ کدومش از لحاظ کارائی و عمری بودن بهتره ( مدت زمان بیشتری لازم هست که بخوام عوضش کنم ) ؟

دوم این که فروشنده یک راکت z tour به من معرفی کرد که میگفت این مال 2008 است واسه همین میداد 150 تومن. اما روش نوشته شده بود z tour cortex . ( این رو از اون جهت می گم که یکی از دوستان تو یکی از پست ها نوشته بود گول تشابه اسمی راکت ها رو نخوریم ). این راکت چه تفاوتی با z tour داره . ؟ ایا تنها تفاوت مربوط میشه به ظاهر و سال ساخت ؟

نکته دیگه این که . با خواندن پستهائی که تا اینجا گذاشتند . k factor k six-one 95 هم تقریبا با مشخصات که من دنبالشم هم خونی داره. تفاوتش با k factor k six-one 95 16*18 و k factor k six-one 95 18*20 چیه؟

از نظر قیمت برام مهمه که بتونم با کمترین هزینه مناسب ترین راکت ( 50% قدرتی 50% کنترلی بین 280 تا 300 گرم وزن و هد حدود 100 سانت ) رو بخرم . دنبال مدل سال و قیافه خفن و راکت فلان و بهمان بازیکن هم نیستم . پیشنهاد اساتید چیه ؟

در ضمن الان فصل حراج راکت شروع شده ؟ اگر بله . امکانش هست ادرس به من بدید ؟

ویرایش توسط farhangzr : 11-15-2009 در ساعت 10:35 PM دلیل: اضافه کردن اطلاعات
farhangzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhangzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: