نمایش پست تنها
قدیمی 10-29-2009, 01:09 PM   #132
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

من همون روزی که کچل شانگهای رو برد پستم هم هست میتونی بری ببینی گفتم مبارکش باشه رافا هم اصلا خوب نبود!!

ولی در کل رویاروئی رافا و کچل میگم رافا بهتره! شکی درش نیست... کچل اومده شکر های اضافه خورده که بازی با رافا برام راحته من ثابت کردم که این موقعی براش راحته که رافا مثل این 3 ماه بازی کنه و نه مثل 5 ماه اول امسال که 2-3 بار طرفو له کرد

کردیت وقتی میدن که بله مثلا مثل سافین میاد فدرر که تو اوج تنیسش بود رو تو استرالیای 2005 شکست میده! یا وقتی که نواک میاد رافا که 6 قهرمانی پشت سر هم آورده بود رو تو سینسیناتی 2008 شکست میده... یا وقتی که رافا اومد تو رولند گروس 2005 فدرر که اوج تنیسش بود رو برد!

رافا طی این 3/5 ماه کی روی فرم بازی کرده؟؟ نمیگم به حریفش ربطی داره ولی وقتی رافا روی فرم باشه و کچل نتونه کاری از پیش ببره با موقعی که رافا روی فرم نیست و کچل میبردش چه فرقی داره؟؟ جفتش هنر نکرده اولی به بازیکن آماده باخته دومی بازیکن ناآماده رو برده
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول