Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier 5 تورنمنت تورنتو 2017 کانادا
برنامه ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier 5 تورنمنت راجرز کاپ 2017 کانادا در روز مه شید (دوشنبـه)، مورخ 16 اَمرداد ماه 1396 به وقت ایران:
به دلیل احتمال بارش باران، امکان تغییر در زمان برگزاری مسابقات وجود دارد.
SCHEDULE — MONDAY, 7 AUGUST, 2017
CENTRE COURT — From 7:30 PM IRDT
Barbora Strycova (CZE) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[13]
Not Before 9:30 PM IRDT
Jelena Ostapenko (LAT)[12] vs. Varvara Lepchenko (USA)
Petra Kvitova (CZE)[14] vs. Carla Suárez Navarro (ESP)
Not Before 3:30 AM (Tuesday) IRDT
Venus Williams (USA)[9] vs. Irina-Camelia Begu (ROU)
Followed by
Francoise Abanda (CAN) vs. Lucie Safarova (CZE)
GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
Roberta Vinci (ITA) vs. Daria Kasatkina (RUS)
Followed by
Lesia Tsurenko (UKR) vs. Dominika Cibulkova (SVK)[11]
Not Before 1:30 AM (Tuesday) IRDT
Sloane Stephens (USA) vs. Yulia Putintseva (KAZ)
Followed by
Mariana Duque-Mariño (COL) vs. Katerina Siniakova (CZE)
COURT 1 — From 7:30 PM IRDT
Lara Arruabarrena (ESP) vs. Daria Gavrilova (AUS)
Followed by
Kirsten Flipkens (BEL) vs. Ana Konjuh (CRO)
Followed by
Anastasija Sevastova (LAT)[15] vs. Lauren Davis (USA)
Followed by
Nadiia Kichenok (UKR)/Anastasia Rodionova (AUS) vs. Shuko Aoyama (JPN)/Darija Jurak (CRO)
COURT 3 — From 12:30 AM (Tuesday) IRDT
Johanna Konta (GBR)/Elina Svitolina (UKR) vs. Andreja Klepac (SLO)/María José Martínez Sánchez (ESP)
Gabriela Dabrowski (CAN)/Jelena Ostapenko (LAT) vs. Eri Hozumi (JPN)/Miyu Kato (JPN)
COURT 4 — From 7:30 PM IRDT
Heather Watson (GBR) vs. Naomi Osaka (JPN)
Ekaterina Alexandrova (RUS) vs. Sachia Vickery (USA)
Timea Babos (HUN)[5]/Andrea Hlavackova (CZE)[5] vs. Raquel Atawo (USA)/Daria Gavrilova (AUS)
Barbora Krejcikova (CZE)/Monica Niculescu (ROU) vs. Christina McHale (USA)/Asia Muhammad (USA)
|