Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس
برنامه زمانی انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز دهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2018 French Open در روز بهرام شید (سهشنبـه) مورخ 16 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:
Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Ten: Tuesday, 6th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change
Philippe-Chatrier Court — From 4:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - QUARTERFINALS
Kristina Mladenovic (FRA)[13] vs. Timea Bacsinszky (SUI)[30]i
MEN'S SINGLES - QUARTERFINALS
Pablo Carreno Busta (ESP)[20] vs. Rafael Nadal (ESP)[4]i
Suzanne-Lenglen Court — From 4:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - QUARTERFINALS
Jelena Ostapenko (LAT) vs. Caroline Wozniacki (DEN)[11]i
MEN'S SINGLES - QUARTERFINALS
Dominic Thiem (AUT)[6] vs. Novak Djokovic (SRB)[2]i
Court 1 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S LEGENDS OVER 45
Sergi Bruguera (ESP)/Goran Ivanisevic (CRO) vs. Pat Cash (AUS)/Michael Chang (USA)i
Not Before 2:30 PM IRDT
MIXED DOUBLES - QUARTERFINALS
Andreja Klepac (SLO)/Dominic Inglot (GBR) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[3]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[3]i
MEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Ryan Harrison (USA)/Michael Venus (NZL) vs. Ivan Dodig (CRO)[7]/Marcel Granollers (ESP)[7]i
Not Before 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Yung-Jan Chan (TPE)[3]/Martina Hingis (SUI)[3] vs. Raluca Olaru (ROU)/Olga Savchuk (UKR)i
Court 2 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S LEGENDS UNDER 45
Paul Haarhuis (NED)/Andrei Medvedev (UKR) vs. Thomas Enqvist (SWE)/Magnus Norman (SWE)i
Not Before 2:30 PM IRDT
MIXED DOUBLES - QUARTERFINALS
María José Martinez Sanchez (ESP)/Marcelo Demoliner (BRA) vs. Anna-Lena Groenefeld (GER)/Robert Farah (COL)i
WOMEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Irina-Camelia Begu (ROU)/Saisai Zheng (CHN) vs. Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS)i
Not Before 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA) vs. Fernando Verdasco (ESP)/Nenad Zimonjic (SRB)i
Court 3 — From 1:30 PM IRDT
GIRLS' SINGLES - ROUND 2
Yasmine Mansouri (FRA) vs. Claire Liu (USA)[6]i
|