Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2017 امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2017 امریکا در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ چهارم فروردین ماه سال 1396 به وقت ایران:
« برگزاری دیدارها تا پگاه روز آتی ادامه خواهد داشت. »
ORDER OF PLAY — FRIDAY, MARCH 24, 2017
STADIUM — From 7:30 PM IRDT
i[3] S Halep (ROU) vs N Osaka (JPN)i
Not Before 8:30 PM IRDT
i[6] G Muguruza (ESP) vs C Mchale (USA) 06 23
Not Before 9:30 PM IRDT
K Anderson (RSA) vs [2] K Nishikori (JPN)i
i[5] R Nadal (ESP) vs D Sela (ISR)i
Not Before 1:30 AM (Saturday) IRDT
i[1] A Kerber (GER) vs Y Duan (CHN)i
Not Before 4:30 AM (Saturday) IRDT
G Pella (ARG) vs [9] G Dimitrov (BUL)i
Not Before 6:00 AM (Saturday) IRDT
i[11] V Williams (USA) vs [WC] B Haddad Maia (BRA)i
GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
V Troicki (SRB) vs [3] M Raonic (CAN)i
Not Before 8:30 PM IRDT
i[WC] T Bellucci (BRA) vs S Robert (FRA)i
V Golubic (SUI) vs [8] M Keys (USA)i
i[23] S Johnson (USA) vs N Mahut (FRA)i
i[13] J Sock (USA) vs Y Nishioka (JPN)i
Not Before 1:30 AM (Saturday) IRDT
i[25] F Verdasco (ESP) vs [Q] E Escobedo (USA)i
COURT 1 — From 7:30 PM IRDT
i[7] M Cilic (CRO) vs J Chardy (FRA)i
Not Before 8:30 PM IRDT
A Dolgopolov (UKR) vs M Jaziri (TUN) 01
i[15] P Carreno Busta (ESP) vs F Delbonis (ARG)i
i[10] J Konta (GBR) vs [Q] A Sasnovich (BLR)i
D Young (USA) vs [11] L Pouille (FRA)i
i[Q] R Ozaki (JPN) vs [16] K Bertens (NED)i
COURT 2 — From 7:30 PM IRDT
T Fritz (USA) vs [26] P Kohlschreiber (GER)i
M Minella (LUX) vs [7] S Kuznetsova (RUS)i
i[28] M Zverev (GER) vs [Q] J Donaldson (USA)i
i[Q] P Tig (ROU) vs [22] K Mladenovic (FRA)i
D Thiem (AUT)/N Zimonjic (SRB) vs A Zverev (GER)/M Zverev (GER)i
COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
i[25] R Vinci (ITA) vs [Q] T Townsend (USA)i
Not Before 8:30 PM IRDT
i[13] E Vesnina (RUS) vs [WC] A Tomljanovic (CRO) 63 46 35
F Fognini (ITA) vs [30] J Sousa (POR)i
i[21] P Cuevas (URU) vs B Paire (FRA)i
i[WC] A Barty (AUS) vs [14] S Stosur (AUS)i
After Suitable Rest
R Bopanna (IND)/P Cuevas (URU) vs [WC] N Kyrgios (AUS)/M Reid (AUS) 57 12
COURT 8 — From 7:30 PM IRDT
J Vesely (CZE) vs [19] A Ramos-Vinolas (ESP)i
Not Before 8:30 PM IRDT
i[19] A Sevastova (LAT) vs S Cirstea (ROU) 66
i[28] I Begu (ROU) vs L Arruabarrena (ESP)i
i[21] C Garcia (FRA) vs S Peng (CHN)i
J Struff (GER) vs [20] G Simon (FRA)i
COURT 9 — From 7:30 PM IRDT
P Parmentier (FRA) vs [24] T Babos (HUN)i
Not Before 8:30 PM IRDT
i[15] B Strycova (CZE) vs J Larsson (SWE)i
i[Q] A Kontaveit (EST) vs [32] E Makarova (RUS)i
i[20] C Suárez Navarro (ESP) vs J Goerges (GER)i
S Rogers (USA) vs [31] D Kasatkina (RUS)i
COURT 10 — From 7:30 PM IRDT
O Marach (AUT)/M Pavic (CRO) vs B Baker (USA)/D Nestor (CAN)i
i[5] R Klaasen (RSA)/R Ram (USA) vs [PR] P Petzschner (GER)/A Peya (AUT)i
After Suitable Rest
D Schwartzman (ARG)/H Zeballos (ARG) vs M Cilic (CRO)/N Mektic (CRO)i
After Suitable Rest
i[WC] A Rublev (RUS)/M Ymer (SWE) vs P Lorenzi (ITA)/J Sousa (POR)i
X Knoll (SUI)/A Krunic (SRB) vs S Aoyama (JPN)/Z Yang (CHN)i
COURT 5 — From 7:30 PM IRDT
A Groenefeld (GER)/K Peschke (CZE) vs S Errani (ITA)/M Niculescu (ROU)i
Not Before 9:00 PM IRDT
L Hradecka (CZE)/K Siniakova (CZE) vs [5] Y Chan (TPE)/M Hingis (SUI)i
Not Before 10:00 PM IRDT
i[1] B Mattek-Sands (USA)/L Safarova (CZE) vs [WC] J Jankovic (SRB)/T Townsend (USA)i
After Suitable Rest
i[3] S Mirza (IND)/B Strycova (CZE) vs D Schuurs (NED)/R Voracova (CZE)i
D Jurak (CRO)/A Rodionova (AUS) vs C Mchale (USA)/A Rosolska (POL)i
|