نمایش پست تنها
قدیمی 01-29-2017, 09:24 PM   #9
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
راستش حرف برای گفتن زیاد دارم ولی دل و دماغ زیادی واسه نوشتن ندارم...

بعد تموم شدن بازی رفتم تو رخت خوابم و از خدا خواستم بعد اینکه پا میشم مثل یه خواب بوده باشه و جام مال نادال بوده باشه ولی...

نادال به نظرم امروز نتونست بهترین بازی خودشو انجام بده ولی برعکس فدرر در فرم خوبی بود و مخصوصا بکند های فوق العاده ای میزد که همین برگ برندش شد.ست پنجم تو گیم ششم شاید اگه اون فورهند رافا یکی دو سانت اینور تر میشد و گیمو برک نمیشد یا یکی از اون دو برک پوینتش در گیم اخر رو میگرفت شاید سرنوشت قهرمان عوض میشد...به هر حال تنیس بازی تک امتیاز هاست و فدرر قدر امتیازات رو بهتر دونست و برد و این قهرمانی رو با تمام وجود به هوادارانش تبریک میگم چون میدونم الان چقدر خوشحالن...

در آخر میخواستم بگم از اینکه هوادار نادالم به خودم میبالم،از اینکه هوادار کسیم که یه شخصیت معمولی نیست و یه ورزشکار معمولی نیست بلکه یه جنگجوی تمار عیارِ که واسه تک تک لحظات میجنگه...درود بر شرفت...بیشتر از همیشه عاشقتم،میدونم که ادامه ی سالم قدرتمند خواهی بود و سال سال تو خواهد بود ماتادور بزرگ...

اتفاقا نادال امروز یکی از بهترین بازیهاشو انجام داد با اشتباه پایین. فدرر در بازیهای قبل فینال بهتر بازی کرد. در هر صورت سبک بازی نادال برای فدرر کمی مشکل درست میکنه.
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: