نمایش پست تنها
قدیمی 01-29-2017, 09:53 AM   #315
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نظرات بازیکنان و مربیات تنیس درباره ی بازی امروز:

گریگور دیمیتروف: این فوق العاده است. برای این ورزش خیلی خوبه. حالا همه اون فینال رو تماشا می کنن. از جمله خود من. مطمئناً اون رو تماشا می کنم.

خوآن موناکو: کمربندهاتون رو ببندین، دوباره فینال رافا و راجره.

الینا سویتولینا: رافا در برابر راجر نمی تونم صبر کنم.

پت کش: همه ی نشونه ها می گن که راجر برنده می شه؛ زمین هاردکورت سریع، بازی موقع شب، باونس کم توپ ها در این موقع سال. همه ی این ها به نفع راجره.

پت رفتر: احتمالاً رافا، اما نمی دونم بازی دیشب چقدر خسته اش کرده و تصور می کنم خیلی زیاد خسته شده باشه. نمی دونم فدرر در چه حالیه. همه اش بستگی به این داره که این ها در چه وضعیت جسمی ای باشن. ممکنه هیچ انرژی ای نداشته باشن. فدرر حتماً بدنش درد می کنه. راستش نمی دونم حالشون چطوره و چه حسی دارن. بعضی وقت ها دو روز استراحت داشتن (همونطور که فدرر داشت) بده، چون اون روند موفقیتت رو متوفف می کنه.

روی امرسون (دارنده ی 12 گرند اسلم): من همیشه فدرر رو انتخاب می کنم چون بازیکن محبوب منه. اون خیلی خوب سرویس می زنه و وقتی که خوب سرویس بزنه شکست دادنش توی یه مسابقه ی پنج ستی سخت می شه. رافا هم از لحاظ بدنی عالیه و شکست دادن اون هم توی یه مسابقه ی پنج ستی سخته.

دارن کاهیل (مربی سابق آغاسی و مربی فعلی سیمونا هالپ): هر دوی اون ها دارن به یه رویا جامه ی عمل می پوشونن. فکر می کنم هیچکدوم ته قلبشون فکر نمی کردن که به فینال برسن و در برابر همدیگه قرار بگیرن.

اندی رادیک: تا جایی که به تاریخ مربوط می شه ممکنه بزرگترین مسابقه ی تنیس در تاریخ تنیس آزاد و حتی شاید تاریخ گرند اسلم باشه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: