Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2017 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز هفتـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2017 آزاد استرالیا در مهر شید (یک شنبـه) مورخ سوم بهمن ماه سال 1395 به وقت ایران:
Australian Open 2017 – Schedule of Play
Day Seven: Sunday, 22nd of January, 2017
ROD LAVER ARENA – From 3:30 AM IRST
A Pavlyuchenkova (RUS)[24] vs. S Kuznetsova (RUS)[8]i
Women's Singles - 4th Round
M Barthel (GER) vs. V Williams (USA)[13]i
Women's Singles - 4th Round
A Murray (GBR)[1] vs. M Zverev (GER)i
Men's Singles - 4th Round
Night Session: Not Before 11:30 AM IRST
R Federer (SUI)[17] vs. K Nishikori (JPN)[5]i
Men's Singles - 4th Round
A Kerber (GER)[1] vs. C Vandeweghe (USA)i
Women's Singles - 4th Round
Margaret Court Arena – From 3:30 AM IRST
J Rojer (NED)[11]/H Tecau (ROU)[11] vs. M Polmans (AUS)/A Whittington (AUS)i
Men's Doubles - 3rd Round
A Bolt (AUS)/B Mousley (AUS) vs. S Querrey (USA)/D Young (USA)i
Men's Doubles - 3rd Round
Not Before 6:30 AM IRST
S Wawrinka (SUI)[4] vs. A Seppi (ITA)i
Men's Singles - 4th Round
Not Before 8:30 AM IRST
S Cirstea (ROU) vs. G Muguruza (ESP)[7]i
Women's Singles - 4th Round
Hisense Arena – From 3:30 AM IRST
P Herbert (FRA)[1]/N Mahut (FRA)[1] vs. D Inglot (GBR)[16]/F Mergea (ROU)[16]i
Men's Doubles - 3rd Round
B Krejcikova (CZE)[8]/R Ram (USA)[8] vs. C Dellacqua (AUS)/M Reid (AUS)i
Mixed Doubles - 1st Round
Not Before 9:00 AM IRST
J-W Tsonga (FRA)[12] vs. D Evans (GBR)i
Men's Singles - 4th Round
Show Court 2 – From 2:30 AM IRST
V King (USA)[8]/Y Shvedova (KAZ)[8] vs. M Lucic-Baroni (CRO)/A Petkovic (GER)i
Women's' Doubles - 3rd Round
F Lopez (ESP)[5]/M Lopez (ESP)[5] vs. P Carreno Busta (ESP)/G Garcia-Lopez (ESP)i
Men's Doubles - 3rd Round
S Stosur (AUS)/S Groth (AUS) vs. P Parmentier (FRA)/N Mahut (FRA)i
Mixed Doubles - 1st Round
Show Court 3 – From 3:30 AM IRST
Y Xu (CHN)/F Martin (FRA) vs. L Huber (USA)/M Matkowski (POL)i
Mixed Doubles - 1st Round
E Makarova (RUS)[3]/E Vesnina (RUS)[3] vs. V Golubic (SUI)/Kr Pliskova (CZE)i
Women's' Doubles - 3rd Round
D Aiava (AUS)/M Polmans (AUS) vs. M Hingis (SUI)/L Paes (IND)i
Mixed Doubles - 1st Round
A Klepac (SLO)/T Huey (PHI) vs. M Krajicek (NED)/R Klaasen (RSA)i
Mixed Doubles - 1st Round
Court 8 – From 3:30 AM IRST
E Svitolina (UKR)/C Guccione (AUS) vs. A Groenefeld (GER)/R Farah (COL)i
Mixed Doubles - 1st Round
A Hlavackova (CZE)[12]/S Peng (CHN)[12] vs. A Klepac (SLO)/M Martínez Sánchez (ESP)i
Women's' Doubles - 3rd Round
E Hozumi (JPN)/M Kato (JPN) vs. S Mirza (IND)[4]/B Strycova (CZE)[4]i
Women's' Doubles - 3rd Round
D Jurak (CRO)/J Rojer (NED) vs. H Chan (TPE)[4]/M Mirnyi (BLR)[4]i
Mixed Doubles - 1st Round
A Hlavackova (CZE)[3]/E Roger-Vasselin (FRA)[3] vs. R Atawo (USA)/R Lindstedt (SWE)i
Mixed Doubles - 1st Round
|